Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi a fr@ncot csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fr@ncot csináljak? Ez így nagyon nem jó. Félek, hogy elveszíthetem.

Figyelt kérdés

Egy netes oldalon összeismerkedtem egy fiúval, elkezdtünk levelezgetni, nagyon összebarátkoztunk. Soha nem láttam még élöben, mert külföldön él. Láttunk egymásról képet, FB. ismerös stb. A legjobb barátom lett. Neki volt egy lány, akibe szerelmes volt, viszont a lány csak baráti szinten viszonozta az érzéseit, nekem meg volt egy fiú, akibe "halálosan szerelmes" voltam, de nem érdeklem... megbeszéltük ezt is egymással, természetesen. Mint mindent.

Nagyon furcsa érzésem van. Minden nap órákat beszélgetünk, várom, hogy

skype-on hívjon, mindig nézem a mailemet, és mikor látom, hogy írt,

nagyon boldog leszek... Mintha jobban szeretném, mint bárki mást a

világon... ez szerelem?

Csak az a baj, hoy én 15, a fiú 19. És mindig kedves, mondta, ha nagyobb leszek, egy csomó helyre el szeretne vinni, de nem tudom, hogy szereti-e még mindig azt a lányt, és azt sem tudja, mit érzek iránta. Most mit kéne tennem? Bajban vagyok. Félek, ha elmondom az érzéseim, elveszítem a legjobb barátom. :(



2013. júl. 28. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem feltétlenül szerelem, lehet hogy csak nagyon jó barát

Amíg nem vagy biztos az érzéseidben, ne mond el neki

2013. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy van valaki akivel jól elbeszélgetsz a neten, aztán majd ki tudja hogy alakul, találkoztok-e az életben.


Most ilyenen ne törd magad, tipikusan generálsz egy olyan problémát, amit nem kéne.


Attól, hogy a neten ismeritek egymást, attól még nagyon sokat jelent egy olyan személy , akivel mindent meg tudsz beszélni, ez sokaknak nem adatik meg.


Örülj, hogy neked van egy ilyen ember az életedben, akár csak az interneten.

Aztán, hogy lesz-e több mint internetes kapcsolat, ki tudja, én már ennek az "állapotnak" is örülnék.

2013. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak egy jó tanács! Ameddig nincs meg élőben is ez a jó viszony, addig ne nagyon alapozz rá! Hidd el a netes világ csalóka!
2013. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!