Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szoktatok törekedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szoktatok törekedni, hogy jól nézzetek ki, hogy az ex főjön a levében?

Figyelt kérdés
Csak hogy lássa milyen szépek és tüneményesek vagytok ?

2013. júl. 29. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán!
2013. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még szép, olyankor aztán tátott szájjal, és sértődős arccal méreget.

Hehe

2013. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából sosem öltözök ki jobban ha az exemmel találkozok, mint máshol. elég önbecsülésem van anélkül is, hogy csak az ő kedvéért órákat bsszak el a fürdőszobában. Nem fogok az exeim miatt rástresszelni a kinézetemre. Hál istennek elég igényes vagyok nélküle is, úgyhogy bármikor vállalható állapotban vagyok.
2013. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam ,hogy egy picivel jobban törekedtek-e . Sovány vigasz ,de én akarom hogy lássa hogy nem hagytam el magam , sőt jobban nézek ki mint mikor még aktuális volt vele a dolog . Az én helyzetem eléggé specifikus , és van bennem egy kis dac .


Én amúgy is szeretek szépen felöltözni és kisminkelni , csak van egy plusz amiért jól akarok kinézni .

2013. júl. 29. 11:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Óó simán!

Amióta szakítottunk rendszeresen eljárok futni, és elkezdtem edzeni. Szeptemberben suliban majd újra látom. Kíváncsi vagyok mi lesz, ha meglát majd csinosabban és boldogabban. Lehet, hogy semmi. De én akkor is jobban érzem magam tőle :D

2013. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naná!
2013. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!