Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok a tanárnőm 23 éves. Mivel nem vagyok valami jó franciából ezért nyári szünetbe szoktam menni hozzá magánórára és 4 napja megcsókolt és mivel Ő sem közömbös számomra nem tiltakoztam,de aztán láttam az arcán hogy mintha megbánta volna.Tegnap meg nem is beszéltünk róla. Lány vagyok. SegÍtsetek! Idióták kÍméljenek!!!

2013. júl. 29. 09:41
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Jól kifog használni mert rohadt naiv vagy! Hajrá! Jól csinálod!
2013. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy kamu... ha nem az, akkor ha neki kellemetlen és nem hozza fel akkor te se.
2013. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Leszbika a tanárnőd vagy csak bi.... Ha neked bejön akkor smárold le te is egyszer azt majd lesz valami.
2013. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Miért találnám ki? Mert valakik unalmukban ilyenekkel szórakoznak nem kell az összes ilyen kérdésre azt mondani hogy kamu! És még mindig várom a tanácsokat!
2013. júl. 29. 17:52
 5/42 anonim ***** válasza:
A csók előtt volt vmi téma, vagy csak így hirtelen megcsókolt. Írtad, hogy számodra sem közömbös, tettél erre utaló jeleket, vagy ő eddig? A csók után mi volt?
2013. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Hát a csók előtt már fél órája vége volt az órának és beszélgettünk arról hogy hogy elbeszélgettünk elmosolyodtunk és Ő megcsókolt. Szerintem azért én is adtam jeleket és Ő rajta is vettem észre dolgokat de azt mondtam hogy csak bebeszélem.A csók után meg úgy csinált mintha semmi sem történt volna mondta hogy jobb ha haza megyek nehogy aggódjanak értem.
2013. júl. 29. 19:04
 7/42 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes, kíváncsi vagyok mi lesz :D
2013. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Fúúú, de jó már, bezzeg velem ilyen nem történt, pedig van a sulinkban egy olyan jóféle Testnevleéstanárnő
2013. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Kérlek segÍtsetek szerdán lesz vele utoljára magánórám!
2013. júl. 29. 23:14
 10/42 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhozni ezt a dolgot neki. Kérdezd meg, hogy miért tette.
2013. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!