Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok a tanárnőm 23 éves. Mivel nem vagyok valami jó franciából ezért nyári szünetbe szoktam menni hozzá magánórára és 4 napja megcsókolt és mivel Ő sem közömbös számomra nem tiltakoztam,de aztán láttam az arcán hogy mintha megbánta volna.Tegnap meg nem is beszéltünk róla. Lány vagyok. SegÍtsetek! Idióták kÍméljenek!!!

2013. júl. 29. 09:41
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Út közben mindenem görcsbe volt minden bajom volt és hát jött az ellenőr(persze hogy nem volt nálam jegy...se lóvé) Szerintem tök jó párbeszéd volt!xDD

- Jegyeket,bérleteket!

- Elnézést otthon hagytam.

...

- Kérem szálljon le!

- Nem lehet!

- SZÁLLJON LE!!!

- És ha maga miatt egy öreg macskás hölgy leszek? Eltudná viselni ha egyedül halnék meg maga miatt?? (persze le kellett szállnom xD. Mondom tök jó elkések)

Mázlimra csak 5 percet kellett várni. Oda értem remegve csöngettem. Beengedett. Elég kÍnos volt. Vége lett az órának...itt tudjátok mi történt...a csók után azt mondta nem lehet mert bajba fog kerülni(olyan aranyosan mondta*-*) Mondtam: "Nem érdekel hisz ha az életben mindig betartanánk a szabályokat sosem lehetnénk boldogok(hú,egy költő veszett el bennem:DD) Végül újra megcsókoltam.Itt megint tudjátok mi volt utána...megbeszéltük hogy holnap is találkozunk.(De várom már!!!)

2013. júl. 31. 18:52
 32/42 anonim ***** válasza:

"Itt megint tudjátok mi volt utána..."


Én személy szerint még mindig nem tudom. Arra tudok asszociálni, hogy szex, de egyáltalán nem egyértelmű :o

2013. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Talált!;D
2013. júl. 31. 19:11
 34/42 anonim ***** válasza:
Maga fiú vagy lány?:)
2013. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Lány,de Írtam is.
2013. júl. 31. 20:35
 36/42 anonim ***** válasza:
Áh ez annyira cuki történet *-* sok boldogságot nektek! :)
2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Köszi!*-*:D
2013. júl. 31. 21:28
 38/42 anonim ***** válasza:
Gyakoroljátok a franciát :D
2013. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Jó szőnyegrágást nektek! :D
2013. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Húú.. te jó ég, ez nagyon gyönyörü történet *-*, fiú vagyok, de nagyon irigyellek
2013. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!