Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek tetszik ha egy lany neha szemuvegben van?

Figyelt kérdés
ha egy alapvetoen szep lanyrol van szo, akinek jol is all a szemuveg, akkor tetszik ha neha abban van, kozombos, vagy zavaronak talaljatok?:)
2013. júl. 29. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
helyzetfüggő.
2013. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne magatokból indulj ki, ahol ha egy csávó szemüveges (nem hipszter, nem emos, mert ezeknek megengedett) akkor az automatikus kizárás...
2013. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár ez arc függő is,de általában tetszik.
2013. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a szemüveges csajok. Meg én is szemüveges vagyok, szóval nem igazán szólhatnék :D

22F

2013. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki tetszik, akkor mindenhogy tetszik.:)
2013. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
iszonyat szexuális számomra. imádom a szemüveges nőket. ahhh
2013. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a napszemüveges lányokat (nem látom a szemüket), de nagyon szeretem a szimpla szemüvegeseket... nem tudom miért, de nekem nagyon szexi. Folyamatosan is hordhatja, sőt mondom én preferálom. :)
2013. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a kettős mércét


Ha a csajnak van az még jó is lehet, de a csávónak akkor "hahaha ott megy a lúzer hahahahaha" és mindenki elkönyveli tudálékosnak/idegesítőnek/lúzernek/kockának csak mert a média ezt közvetíti.

2013. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!