Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? (bővebben lent, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már 6 hónapja nagyon jó barátom, úgy ismertem meg hogy össze akartak minket hozni, de nem jöttünk össze mert neki megtetszett más. Aztán lett barátnője, de mindig rám írt és mesélték hogy amikor elment a barátnője, akkor rólam kezdett beszélni. Aztán amikor még együtt voltak, azt mondta hogy nem érti miért nem jött velem össze és hogy megbánta. Rá kb. 1 hónapra szakítottak. Azóta eltelt 4 hónap, volt egy barátnője akivel 1 hétig jártak, de szakítottak. Nekem közbe ő nagyon megtetszett és 2-zer el is hívott találkozni és jól éreztük magunkat. A szemébe néztem, mosolyogtam rá de ő nem nagyon nézett a szemembe...szerintem rám sem nézett úgy mintha akarna valamit. Én akárhányszor elhívom talizni nem jön...de közbe meg szoktuk egymást húzni olyanokkal hogy mi lenne ha átjönne filmezni és hogy nem csak filmeznénk meg ilyenek...de szerintem ezeket csak poénból mondta. Mindig ő ír rám általában hetente 6-szor kb. és most nem tudom hogy csak havernak tart, vagy tetszek is neki. Szokta mondani hogy szép vagyok, én is mondom neki hogy helyes meg szép szeme van nagyon de nem hiszi el. De más lányokat szokott mutatni a neten hogy milyen szép a wow-os haverja meg minden, meg azt mondta neki barátnő kell. Megkérdeztem tetszik-e neki valaki és azt mondta hogy nem.

Szerintetek bejövök neki vagy csak barátként tekint rám?

Mit csináljak amiből észrevenné hogy nekem bejön?

én:14/L

ő:15/F



2013. júl. 29. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
mond el neki
2013. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
talãn tetszel neki de hoz fel neki pl hogy van egy sràc aki nagyon tetszik neked stb.... s ezd h mit reagãl rá
2013. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nézd*
2013. júl. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem merem elmondani neki, félek hogy akkor tönkremenne a barátságunk, már egyszer megszívtam egy másik sráccal...aztán megbántam mert nem is szerettem igazán, de ez most más, ő tényleg kell, már 5 hónapja ez van...meg az egyik legjobb haverja az én legjobb barátnőmmel jár és nem akarom hogy elmondja bárkinek is:/
2013. júl. 29. 00:07
 5/9 A kérdező kommentje:
légyszi kort és nemet(F/L) is írjatok a válaszhoz:) és sokat!
2013. júl. 29. 00:25
 6/9 anonim válasza:
en a kettes es harmas valasziro voltam 14/F at enyémhez mif szolsz??? (persze a válaszomhoz)
2013. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom...mindenáron ki akarná szedni belőlem hogy ki az a srác meg minden, nem nagyon tudom mi legyen
2013. júl. 29. 12:17
 8/9 anonim válasza:
:mond h a legjobb barátod stb..
2013. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már egyszer tetszett nekem egy srác és meséltem neki róla, azt mondta mondjam meg neki és hátha, de most nem tudom mi legyen
2013. júl. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!