Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől függetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől függetlenül lehet "gyönyörű" barátnőm vagy csak bányarémek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy...minden nagyképűségtől mentesen mondom, hogy elég helyes srác vagyok, legalábbis sok embertől hallon ezt a visszajelzést. Modellként is igyekszem helytállni. Viszont a baj az, hogy isten amennyire "meg ajándékozott" ott fent...olyan keveset adott oda lent. Olyan 13 cm lehet. És emiatt eléggé félek kapcsolatba bonyoldni tipikus "fullos" nőkkel, holott tényleg lenne rá esélyem, viszont félek ha meglátják, hogy mekkora van, akkor kinevetnek..vagy ha nem is nevetnek, attól függetlenül tudni fogom, hogy mire gondolnak. És ami rosszab, hogy tuti elmondanák a barátnőiknek... És épp emiatt olyan gátlásos lettem, hogy alig vagyok lánnyal. Utoljára tavaly volt barátnőm. Ő elég csúnyácska volt, meg is szoltak miatta, hogy miért vagyok együtt egy..hát nem velem egy kaliberű lánnyal. De hát tudtam, hogy neki úgy se jut jobb, örül, hogy ilyen barátja van, ergo nem zavarja hogy mekkora van nekem. De vele szakítanom kellett 3 hónap után, mert sok negatív véleményz kaptam..meg am. se müködött, mindegy ez hosszú. Pl az elmúlt 1-2 évben rajta kívül csak prostikkal feküdtem le. (Nem ilyen olcsó utcalányokkal).

Viszont most meg már kezdik azt gondolni az emberek, hogy meleg vagyok. Viszont nem akarok megint egy úgymondd ronda lányt...meg jó lenne valami tényleg gyönyörü nővel mutatkozni, de tényleg nagyon gátlásos lettem/vagyok.

Ha valahol esetleg nagyképűen hangzottam volna, akkor bocsánat, nem állt szándékomban.

22F


2013. júl. 29. 14:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát látod.. nem minden a külső.. de azt nem értem h miért kell igy kategorizálni a nőket? csúnya nő amúgy sincs..
2013. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
csak ápolt, és ápolatlan.. ezt hozzátenném..
2013. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Nem nagyképű vagy, hanem elmebeteg.
2013. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyképű vagy, szimplán csak felszínes.
2013. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
huh, öregem, itt nem a gyíkoddal van baj, hanem azzal, hogy neked ennyire számít a külvilág és a véleményük... haverok, csúnya lány, szép lány, azt hiszik kicsi, azt hiszik meleg vagyok, nem tetszik nekik a csúnya bnőm, megszólnak... mindenhol az a többeszszám 3. személy, hogy "ők"... talán itt kéne rendet tenni.
2013. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Amélia:) ***** válasza:
100%

egy NORMÁLISAT keress. sztem csak a p***k beszélik ki a méret és ilyen dolgokat. Normális esetben ez csak a férfira és a nőre tartozik, hogy mi megy a hálóban...


és ha szeretni fog, pont letojja, hogy mekkora van neked

2013. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
uff.. én nem járnék veled, de nem azért mert felszines vagy(ezért se), de inkább azért mert prostiztál.. ez undorító..
2013. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
de azér ez fura... azért jársz csúnya lánnyal, mert az nem szólja meg gyíkod... a csúnya csajt azért dobod, mert a haverok megszólnak... most meg azért akarsz csajt, hogy ne legyen rólad pletyka, hogy meleg van... WTF???
2013. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
vagy*
2013. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát jólvan, lehet megszólni. Nem tudok mit csinálni.

Igazából eléggé hatnak rám mások véleményei. Sőt néha azt helyezem előtérbe, hogy XY mit gondol, nem pedig amit én érzek/gondolok

2013. júl. 29. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!