Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől függetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől függetlenül lehet "gyönyörű" barátnőm vagy csak bányarémek?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy...minden nagyképűségtől mentesen mondom, hogy elég helyes srác vagyok, legalábbis sok embertől hallon ezt a visszajelzést. Modellként is igyekszem helytállni. Viszont a baj az, hogy isten amennyire "meg ajándékozott" ott fent...olyan keveset adott oda lent. Olyan 13 cm lehet. És emiatt eléggé félek kapcsolatba bonyoldni tipikus "fullos" nőkkel, holott tényleg lenne rá esélyem, viszont félek ha meglátják, hogy mekkora van, akkor kinevetnek..vagy ha nem is nevetnek, attól függetlenül tudni fogom, hogy mire gondolnak. És ami rosszab, hogy tuti elmondanák a barátnőiknek... És épp emiatt olyan gátlásos lettem, hogy alig vagyok lánnyal. Utoljára tavaly volt barátnőm. Ő elég csúnyácska volt, meg is szoltak miatta, hogy miért vagyok együtt egy..hát nem velem egy kaliberű lánnyal. De hát tudtam, hogy neki úgy se jut jobb, örül, hogy ilyen barátja van, ergo nem zavarja hogy mekkora van nekem. De vele szakítanom kellett 3 hónap után, mert sok negatív véleményz kaptam..meg am. se müködött, mindegy ez hosszú. Pl az elmúlt 1-2 évben rajta kívül csak prostikkal feküdtem le. (Nem ilyen olcsó utcalányokkal).

Viszont most meg már kezdik azt gondolni az emberek, hogy meleg vagyok. Viszont nem akarok megint egy úgymondd ronda lányt...meg jó lenne valami tényleg gyönyörü nővel mutatkozni, de tényleg nagyon gátlásos lettem/vagyok.

Ha valahol esetleg nagyképűen hangzottam volna, akkor bocsánat, nem állt szándékomban.

22F


2013. júl. 29. 14:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akármilyen okos, értelmes, szórakoztató lehet egy lány, ha nem elég "fullos" akkor nem kell neked, mert jaj mit szólnak a haverjaid. De egy 10/10-es jó csaj meg hagyja, hogy maszatolgasd a kis pö.csöddel? Nem vagy te kicsit eltévedve?
2013. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nem bántottál meg.

Igazából egyetértek veled. Már egy ideje én is rájöttem, hogy vannak önértékelési gondjaim kissebsévi komplexussal is befigyel sajnos. A megfelelési kényszerről ne is beszéljünk. Hozzátenném, hogy okkal. Majd elmegyek egy jó pszichológushoz. Hátha segít

2013. júl. 29. 15:13
 23/26 A kérdező kommentje:
15:12, nem, nem jól értetted. Mindegy, hagyjuk.
2013. júl. 29. 15:14
 24/26 anonim ***** válasza:
ha ekkora önreflexiód van, nem kéne pszichológus... csak legyél türelmes magadhoz, és (idővel) döntsd el, melyik irányba akarsz haladni
2013. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Attól függetlenül, hogy van önreflexiója még nem biztos, hogy meg tudja oldani a gondjait pszichológus nélkül.

Amúgy küldesz képet?:P

21/L :)

2013. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Én megértelek! :)

Viszont kissé tényleg felszínes dolog csak a külsőt nézni. Azt hiszem, rossz irányból közelíted meg a dolgokat... Ha szerelembe esel, akkor az nem csak azért lesz, mert bomba alakkal rendelkezik az illető. Ha pedig ő is viszont szeret, akkor biztosan nem fog azért elhagyni, mert az adott alkalomkor elszörnyed a méreteden. (Psszt, az első orgazmusomat 14 centivel vitték véghez... :))

2013. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!