Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is bejönnek a kamionos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is bejönnek a kamionos srácok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, most költözött ide a környékre, nem lehet több 25 évesnél de kamionokat meg nagy hosszú autókat vezet. Nem szeretem a kamionokat mert csak szennyezik a környezetet, de tetszik ahogy vezet, nagyon helyes is ráadásul, személyautóval is úgy megy mint egy igazi profi. 19 éves vagyok, sok korombeli fiú menőzik azzal, hogy van neki jogsia és régi "tuningolt" autókkal járnak lehúzott ablakkal, közben üvölt náluk a david guetta. Nagyon bírom őt, a múltkor pont az ilyen tuningos volt osztálytársamat szorítototta le az útról kamionnal meg nem hagyta őt előzni, nagyon viccesnek tartottam. :D Végre van valaki aki helyreteszi ezeket a menőző páwákat. Azért tettem fel a kérdést, mert sokan szidják a kamionosokat, és kíváncsi vagyok hogy más nőnek is tetszene e?
2013. júl. 29. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a koszos román kamionosokat szeretem.
2013. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a traktoros parasztfiúk jönnek be. Van fogalmatok róla, mibe kerül egy John Deere?
2013. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 menta34 ***** válasza:
Kamionnal autókat leszorítani? igazi gentleman!
2013. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

azért ne tartsd annyira viccesnek a leszorítást, azt a bunkók szokták alkalmazni, meg főleg nálunk a barmok

szóval látszik nem tudsz vezetni, nem így kell nevelni, nem a közúton

vannak kamionos ismerőseim, teljesen normálisok,

itt most volt a kamionos találkozó, gyorsulási is volt

2013. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En a tankot vezeto Pasikat szeretem, mert azok meg a kamionost is le tudjak szoritani. Es ahogy uvolt naluk a "Made in Hungaria"! Hat az valami leirhatatlan...
2013. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha jóképű a kamionos én megnézném a hálófülkéjét belülről :)
2013. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Húú én is imádom Őket! Ahogy meglátok egy kamiont rögtön benedvesedem. És amikor autópályán megyünk, az valami elképesztő :) L/18
2013. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
XD nem
2013. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a mérvadó, hogy valaki kamionos-e vagy sem.
2013. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!