Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszakadt a tampon maddzagja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt a tampon maddzagja és bentmaradt! Hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok már egy éve menstruálok! Most egy buliba vagyok és medencéztünk ezért már nem először tettem be tampont! Most nemrég megpróbáltam kivenni és elszekadt a maddzag a tampon meg bennmaradt mit kell tennni? Elég mélyen van!!!
2013. júl. 29. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
guggolj le és próbálj nyomni.
2013. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mélyen van:( próbáltam de nem jön ki
2013. júl. 29. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor menj el orvoshoz ha nem tudod kiszedni ugy ha felnyúlsz se ha nyomsz mintha kakilnál akkor orvos, de ha megtelik amugyis kezd kicsúszni simán ki lehet nyomni.
2013. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

elég régen használok, sőt fürödtem is nem egyszer, de így még soha nem jártam, pedig már elég sokfélét használtam

amúgy orvos, innen csodát ne várj

2013. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megtelik, el kell, hogy kezdjen annyira lecsúszni, hogy ki tudd nyomni... De, ha mégsem, akkor orvos.
2013. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szemöldökcsipesszel próbáld, mást nem tudok javasolni.
2013. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem szemöldökcsipesszel ne, azzal felsértheted a hüvelyed, az meg nem lenne jó... :/ Bár nem tudom, csak így hirtelen ez jutott eszembe, hogy én nem merném.
2013. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
milyen fajta tampont használtál?O.B.-t?????
2013. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ob-t
2013. aug. 24. 09:30
 10/10 anonim ***** válasza:
jesszus.. hogy jött ki? :D
2013. okt. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!