Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem menstruálok lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem menstruálok lassan már 2 hónapja? (nagyon félek hogy nagy baj van)

Figyelt kérdés

Elmentem orvoshoz (megnézte hogy terhes vagyok-e és nem vagyok az) Felírt gyógyszert (Norculot) amit napi 2-szer kell bevennem hogy menstruáljak (ez 5 nappal ez előtt) mondta amint menstruáltam menjek vissza hozzá...

De az a baj hogy mindjárt elfogy a gyógyszer és nem menstruálok...

Valakinek valami hasonló problémája? Miért lehet ez?


2013. júl. 29. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túl vékony vagy?

Sajnos szerintem ezen az oldalon nem tudunk neked segíteni. Nekem még tippem sincs. Menj vissza az orvoshoz!

2013. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kevés a testzsírod, akkor lehet ez az oka, hogy nem menstruálsz.
2013. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék endokrinológushoz (háziorvos utal be asszem) - a Norcolut nem mindenre gyógyír, ennél bonyolultabb a hormonháztartás.
2013. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elöszsöris hány éves vagy és mióta menstruálsz. A norcolut befejezése után pár nappal fog megjönni nem rögötn. Ritka az az eset akinek nem jön meg tőle. Ha meg is jön utána nem bittos hogy rendezősik a ciklusod, ha hormonális probléma az oka akkor utána sem fog megjönnni mivel a kivltó okot kell kezelni, ha utána sem áll vissza akkor keress fel egy endokrinológust ez nem nőgyógyászra tartozik.
2013. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és 7 éve menstruálok
2013. júl. 29. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Eddig sosem volt igy késés kimaradás? csak mert mivel nem vagyunk gépek ezért bárkinél elöfordul akár külöönösebb ok nélkül is. Elég egy kis stressz vagy a nagy meleg. AMiatt most nem kell aggódnod hogy eddig nem jött meg a norcoluttól mert mint irtam az a befelyezés utáni 1-2 héten belül kell hogy megjöjjön. Ez egy olyan hormon készitmény ami bcsapja a szervezetedet, azt a hormont juttatja amit a szervezet a peteérés után termel és ez kiváltja a méhnyálkahártya leválását igy megjön a menzesz, de ez mindenképp egy mesterséges ciklus.
2013. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer volt 1 hónapig maradt ki
2013. júl. 29. 18:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot miután abbahagytad.
2013. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!