Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egymagam vagyok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egymagam vagyok!

Figyelt kérdés
15-én kezdődött az,hogy hozzá csapódtam pár ismerősömhöz,így alkotunk egy társaságot,és minden nap a megszokott helyünkre mentünk,megismertem új embereket,megtetszett egy fiú...Boldog voltam,semmi gondom nem volt,jól teltek a napjaim,végre éreztem,hogy "élek".. Azon a héten még vasárnap összevesztem a fiúval aki tetszik,kibékültünk de semmi se a régi már.. Akkor a társaságomban az egyik srác rám hajtott,megmondtam,finoman,hogy nem akarok tőle semmit,és még fel volt háborodva,hogy merek neki nemet mondani... Kerültem a társaságát.. Akkor a kiszemelt sráccal megint összekaptunk,kibékültünk...De az a vasárnapi nap óta nem láttam...Akkor múlthéten a kutyámnak epilepsziás rohamai voltak,most először,akkor azzal orvoshoz rohangálni,anyu eltörte a lábát,apu halálra dolgozza magát,én kifestettem itthon a lakást,és takarítottam intéztem az új sulit,anyuról,a kutyámról is gondoskodtam,stb.. Mikor egyik ismerősöm hívott és mondtam,hogy én mától lehet ráérek akkor szóhoz se jutottam,de ellettem mondva minden hülye p*csának,hogy én lesz*arom,hogy ő behív a városba stb meg,hogy én két hete voltam bent utoljára holott akkor volt a 4.napja,hogy nem mentem a városba be,és akkor mondtam,hogy nekem ebből elegem van tűnjön el a életemből mert nekem ez nem kóser,hogy el se tudom mondani mi miatt nem érek rá ő meg elhord mindennek..Senkim nem maradt akivel kimozdulhatnék,se barátom nincs,a barátaim hát ilyenek,osztálytársaimmal rosszban vagyok... Senki se ér rá de én mindig érjek rá,nem tudom.. Pár órára ki szeretnék mozdulni de társaságban mert bekattanok a négy fal közt..
2013. júl. 29. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
kill yourself
2013. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes választ..
2013. júl. 29. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress valami időtöltést, amit szeretsz és a szabadban kell csinálni. Például kerékpározz. Mindegy milyen vonalon indulsz. Ha extrémebben csinálod, akkor irány a bicópark, vagy csak a városban/településen tekeregsz, van sok jó természetes elem is. Biztos megismersz új arcokat, ugyanis kevés a lány extrémsportos (a srácokhoz képest) és még ha nem is vagy túl jó, de látják, hogy szereted, szívesen tanítgatnak majd. Ha csak tekerni szeretsz, akkor kezdd el. biztos találkozol majd más bicóssal, kérdezd meg, hogy örülne-e egy társnak, vagy hogy csatlakozhatnál-e hozzájuk, ha többen vannak. Legtöbbször nem mondanak nemet. Jókat lehet így dumálni. A bicózás csak egy példa, bármi más jó, csak kint legyél.
2013. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"-Egymagam vagyok és elhagyott mindenki! Elszállt minden gond, már nem ugrat senki... ha barátod nincsen!

-Neee vinnyogj, nem csoda, hogy nincs egy barátod se!"

2013. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pécsen..
2013. júl. 29. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
5. voltam.. akkor sajnos nem tudok veled kimozdulni.. messze van.
2013. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!