Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szoktátok megjátszani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktátok megjátszani, hogy túl vagytok a szerelmi bánaton?

Figyelt kérdés
A reménytelenség meg néhány elszalasztott lehetőség után teljesen magam alatt vagyok, de általában próbálom megjátszani, hogy teljesen jól vagyok. És vmennyire van eredménye, mert ritkán látnak szomorúnak, egyébként is vagy semmi érzelem nem látszik, vagy boldogság, de az is elég lightosan.

2013. júl. 29. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Három éve minden áldott nap.
2013. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

reménytelen szerelem?

v szakítás?

2013. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én igen. Ez egy reménytelen szerelem.

Az segít ha megbeszéled valakivel akiben megbízól. Jó kibeszélni magadból.

2013. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én utálom, ha sajnálnak. És cikinek érzem, ha egy pasi után szenvedek. Szóval az esetek 90%-ában úgy teszek, mintha minden rendben lenne. Aztán lehetséges, ha nagyon nem bírom, egy embernek kiöntöm a lelkem.
2013. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Három éve..

Reménytelen szerelem volt, de sajnos meghalt a fiú:( 3 évig szerettem, és most volt 3 éve hogy meghalt. Szóval már 6 éve siratom, nem is volt azóta senkim hosszútávra, de a barátaim meg igazából senki nem veszi észre hogy még mindig emiatt örlődnék. Pedig minden egyes áldott nap eszembe jut.

2013. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos igen :( -.-
2013. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!