Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam h szeretkezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam h szeretkezés közben lassabban mennyek el?

Figyelt kérdés
van 1 barátnőm, és szerintem hamarosan megtörténik a dolog, csak félek h túl korán fogok elsülni :// tudtok tippet ?

2013. júl. 29. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy egy biztonsági őrt nyomsz.
2013. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőként normális, ha gyorsan elmész. Pihenjetek kicsit,kényeztesd a lányt és próbáljatok meg egy második menetet is.
2013. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bummer ***** válasza:
Korán fogsz elsülni, nincs menekvés. Ha nem, akkor az azt jelenti, hogy vagy ideges vagy, vagy nem vagy totál rágerjedve. Ő meg ha normális nő, ezzel tisztában van. Oldjátok meg közösen az elsőt előjátékban, aztán kicsit jobban bírod.
2013. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1) Azt javaslom keressetek olyan pozíciót ami kevésbé izgat fel. Esetleg kicsit kényelmetlenebb a megszokottnál.

Nálunk ha én vagyok felül, vagy ha kutyapózban csináljuk hamarabb elmegyek, jobban begerjeszt a tevékenység, jobban izgat, ha mélyen vagyok.

Viszont ha a lány lovagol rajtam...kevésbé tudok mélyre ketülni, úgy sok ideig bírom. Kinek mi jön be.

2) Az is segít ha mielőtt elmész szólsz hogy STOP!!!! MEG NE MOZDULJ. Pár másodperc pihi pozícióváltás és mehet tovább a móka.

3) Azt is csinálhatod, hogy mielőtt elmész kiveszed és lefegyelsz pár percig, majd utána miután egy kicsit lehiggadtál és alaposan kilefetyelted a puncit újra vissza.


Az első alkalommal meg amúgy is gyorsan el fogsz menni, nekem kb 10 másodpercig tartott a dolod, de utána 10 percel újra készen álltam.

Aztén meg majd belejössz.

2013. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bazki 1 óráig csináltuk és a végén el se mentem, ezt nem gondoltam volna...
2013. aug. 9. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
talán menjél:DD
2013. aug. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!