Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundi bimbóudvar?

Figyelt kérdés
Van itt olyan lány, akinek kicsi vagy közepes cicimérete van, viszont a bimbóudvara arányaiban nagy a cicijéhez képest? vagy hosszúkásabb forma cicije van nagy bimbóudvarral? akár privát üzenetben is...

2013. júl. 30. 12:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Van.
2013. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Inkább kérj képet. :)
2013. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
nem képgyűjtögetés a cél, így nem kérek.
2013. júl. 30. 13:23
 4/19 anonim válasza:
van, de ez miért érdekel téged?
2013. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Szia!Nekem ilyen volt...Sehogy sem tudtam kibékülni vele,ezért megcsinàltattam!Most elègedett és boldog vagyok,nagyon megérte!
2013. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnos van. Én gyűlölöm és csak azért nem csináltatom meg, mert kegyetlenül irtózom a késtől, meg a műtétektől. :/
2013. aug. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ma 01:14


Megmutatod képen hogy milyen az?

2013. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Épp elég, hogy nekem ezt kell bámulnom nap, mint nap, nincs az az Isten, amiért másokat a látványával kínoznék. Meg aztán egyébként sem vagyok r*banc...


Hasonlót tudok mutatni, ez méretre, formára, meg kb. mindenhogy megegyezik:


[link]


A fene se érti, hogy mi ebben a jó, de akinek ez tetszik, egészségére!

2013. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Attól miért lennél ribi ha egy a testedhez kapcsolódó kérdéshez mellékelsz egy szemléltető képet? A kiscsaj melle olyan kis helyes, bár vannak szebb formájúak is. A mellbimbó nem a szokásos amit ábrázolni szoktak de attól még jó. Amikor megkeményedik akkor ez is ugyanúgy néz ki, nem?
2013. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Attól még nem, csak ha esetleg saját kép feltöltését értették volna a szemléltetés alatt. Mert sokan vannak, akik felpakolgatják a saját melleiket, ahelyett hogy vennék a fáradtságot és keresnének egy övékével közel megegyező képet. Tudom, nem egyszerű, de még mindig jobb, mint saját képet közszemlére tenni ország-világnak, hogy a helyi helyi kanos ürgéknek (tisztelet a kivételnek) meg legyen a napi örömük...


És igen, bár sovány vigasz, de "keményen" azért hál' istennek normálisan fest.

2013. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!