Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Titeket zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Titeket zavar ha egy lánynak nem hófehér, Colgate mosolya van, hanem egy kicsit sárgásabb fogai vannak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös a szája, akkor nem zavar.
2013. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem zavar, nem feltétlenül tehet róla, de ha mondjuk vészesen rosszak és nincs benne hajlam hogy kezeltesse akkor igen. De ez csak egy vélemény.
2013. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem colgate mosolyom van hogy téged idézzelek, ettől független engem sem zavar. Csak legyen egészséges :D
2013. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 Tegyük fel,hogy nem büdös a szája.:)
2013. júl. 30. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? A sárgásabb fog lehet genetika is, meg számtalan oka lehet... Szerintem nincs olyan fiú akit zavarna. Én pl. undorodok a hófehér fogú lányoktól, az olyan mű.. :D
2013. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az egészséges fog eleve nem csillogósan hófehér, hanem csont színű :)

Amit a reklámokban mutogatnak az meg kit érdekel?

Valamivel mindent el kell adni..

2013. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, van az az árnyalat ami undorító. Főleg amikor látható sárgás lepedék van a fogain, vagy dohányos szürkeség. Az tiszta hányinger.

30F

2013. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!