Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom az ilyen fiúktól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom az ilyen fiúktól. Ezért tetszenek a nálam 5-10 évvel idősebb pasik? (lent)

Figyelt kérdés

Az én korosztályomban csak ilyen fiúk vannak? Egyszerűen jellemzem őket: színes napszemüveg,vasalt vagy agyonzselézett haj,beszólogatások,menőzés,hangoskodás és ide-oda köpködés az utcán. És még sorolhatnám. Az a probléma,hogy szó szerint hányinger kerülget az ilyen fiúktól. Pedig jól tudom,hogy korban ők "illenének" hozzám.

Mostanában vettem észre,hogy a nálam "sokkal" idősebb pasik tetszenek. Valahogy meg tudom érteni magam...

Ti mit gondoltok erről?

17/L



2013. júl. 30. 15:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy a korosztályod nagy részére jellemző ez a viselkedés, de hidd el, ha nem is olyan könnyen, biztos találsz köztük is hozzád valóbbat. :)
2013. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Normális, nekem is inkább az idősebb csajok jönnek be, veled egy korú vagyok.
2013. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%

Akkor még nem ismersz engem. Közöm nincs a vasalt, agyonzselézett hajhoz, nem szoktam menőzni és beszólogatni, csak stand uppolni, esetleg poénból ellőni 1-2 vicces beszólást, de csak haverok között, köpködést hadd ne mondjam minek tartom és átérzem, hogy mit érzel a páwákkal és az ezekhez hasonlókkal kapcsolatban, mert én is kifejezetten gyűlölöm őket.

Ja igen mellékes, hogy nem a 180 kilós, 150 centis kis kockák közé tartozom, akinek nincs élete, csak a lányok nehezen találnak ilyen srácokat, de akiket meg én akarok meghódítani lányokat azzal meg az van, hogy egyáltalán nem értékelik. :D Ilyen világot élünk, fogadd el! :)

19/F

2013. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is meg tudlak érteni...bár hiszem, hogy azért akad kivétel is a korosztályodban. De ha 17 évesen 22-23 éves pasid van az szerintem még teljesen működőképes lehet akár hosszútávon is.
2013. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

17 évesen én is az "idősebb"(7-8év) pasikat kedveltem.

Most 25 évesen nincs gondom a velem egyidős,vagy 1-2 évvel idősebb pasikkal sem.

2013. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést fiúként is feltehetném.

Az én korosztályomban csak ilyen lányok vanna.k? Agyonfestett arc,haj,buta vihogás,naivság,érdektelenség,éretlenség

Én ugyanígy érzek ezek a lányok iránt.

Nekem is az idősebb,érettebb,értelmes lányok tetszenek.

17/F

2013. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 Teljesen megértelek.
2013. júl. 30. 16:07
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az lehetséges, hogy magadat érettnek érzed, de rövid beszélgetés után kiderülne, hogy nem vagy érett, csak más módon gyerekes...
2013. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Vannak most is kulturált és jóképű srácok is, csak jó helyen kell keresned őket.


Pl. egyszer síútról hazafelé a városligeti Szent István Gimnázium buszára kéredzkedtünk fel (30-asok vagyunk, havernak aki hozott minket kocsival sürgősen haza kellett mennie), és megállapítottuk hogy a pesti elitgimnáziumba még ma is kulturált fiatalok járnak.


(Középiskolás több közelebbi és távolabbi rokonomról ugyanezt nem mondhatom el. Néha elgondolkodok rajta, hogy milyen lehet az oktatás színvonala ott, ahol őket még nem rostálták ki.)


36F

2013. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8 Igen,tudom,hogy én sem vagyok még teljesen érett,de valljuk be,hogy a fiúk fényévekkel később érnek.
2013. júl. 30. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!