Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lány vagyok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14 éves lány vagyok! Van egy osztálytársam akitől tetőtől talpig belezúgtam! Szerintetek tetszhetek neki? Több info lent:

Figyelt kérdés
Tesin szoktunk csapat kidóbósat játszani én nem kerültem vele egy csapatba!(Ő volt a legjobb tesis)Csak én maradtam bent az én csapatomból és Ő nála volt a labda!Egy kicsit leállt gondolkozni közbe mindenki mondta hogy üsd már ki(persze aki az ő csapatába volt)De ő elejtette a labdát és kiállt!Mindenki azt mondja hogy ő 5.-től kezdve Egy másik lányba szerelmes!De már nem.Mi voltunk padtársak is eleinte viccelődött velem(Az még akkor volt mikor a fiúk és a lányok nem voltak barátok)De mikor már barátok voltak(én nem)Akkor megkérdezte a wc előtt hogy én nem szeretnék-e barátja lenni.Én nem tudom miért de nemet mondtam és én átkozom azt a napot medig ott lett volna esély!Szóval szerintetek van még esélyem?

2013. júl. 30. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet, de mondd el neki

mivel egyszer már visszautasítottad, nem biztos hogy még egyszer lépne ő

2013. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el neki mit érzel. Azt is, hogy nem tudod, miért mondtál nemet. Ha rendes a srác, akkor legrosszabb esetben is csak azt mondja, hogy sajnálja, de Ő nem érez így. Ez ne bántson, mert nem mindenki szeret mindenkit.
2013. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Legközelebb megmondom neki!
2013. júl. 31. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!