Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél/plázacicáknál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél/plázacicáknál már nem menők a technos és a többi elektronikus zenét kedvelő pasik? Egyre jobban veszem észre, hogy azok a férfiak akik elektronikus zenét hallgatnak, kivéve az átlagot mint david guatta, azokkal nem igazán foglalkoznak a nők.

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta hogy az elektronikus zene nem mondható zenének, csak egy darabig volt hatalma.
2013. júl. 30. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a zenei ízlés a mérvadó oka, hogy miért nem ismerkednek veled..
2013. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
mert ez nem zene
2013. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

annál a fajnál, a 100 kilós, ork kinézetű, mercis embereke a menők!

a technós partyarcok, meg közel sem ilyenek!

2013. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát akkor mond meg az ismerősödnek, hogy nézze már meg az angol listát, nézzen már szét, utána mondjon ilyet, mert van és lesz is

amúgy, kinek milyen irányzat tetszik, az egyénfüggő

armin van buuren jobban tetszik, de meg kell nézni az MTV Dance adót, aztán beszélhetünk

2013. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nekono válasza:
62%
már bocs, hogy ezt mondom, de hülye állat az ismerősöd. nekem sokkal jobban bejönnek az olyan pasik, akik tényleg techno zenét hallgatnak... nem Mr. Bustát -.-"
2014. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%
Én Csaj vagyok és Imádom Calvin Harris összes számát és nagyon Szexi is! ;)
2015. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Az igazi Party Arcok elektrot hallgatnak és ez van ma többségben, nem ilyen fas%szópo Bustát Mint némelyik Tini Riban%, hála istennek egyre kevesebben szeretik ezt a nyomit és Hallgatnak Meanstreimet(Mai Sláger) pl: Calvin Harris Summer,Jason Derulo Wiggle,...
2015. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!