Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találni lányokat akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találni lányokat akik elektronikus zenét szeretnek, de nem party ribik?

Figyelt kérdés
Mindenki "rokker" vagy dizni által felkapott autotune szarokat kedvel.
2012. febr. 5. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy a párkeresésnél a zenei ízlés a legnagyobb problémád. :)
2012. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1. Disney 2. Ezek általában (persze tisztelet a kivételnek) ribik. 3. Szerintem a zene addig nem akadály amíg nem erőlteti rád.
2012. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
megtehetem, hogy válogatok. tiszta jó
2012. febr. 5. 17:54
 4/19 anonim ***** válasza:

szerintem a zenei ízlés igen is nagy probléma, mivel rengeteget elárul a másikról! már ha érdekli a zene! amúgy persze hogy mellékes...

én ilyen vagyok, meg más zenéket is szeretek, és ez szerintem fontos. de van barátom na.

mindenhol találhatsz, de ők akik nem tűnnek ki a tömegből, mert nem öltöznek rockernek, ribinek stbstb.

2012. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kit tartasz partiribinek?

Ez a fogalom számomra érthetetlen.

2012. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Összefekszik mindenkivel, szart kavar, és ha már nyakig benne van mindenki még hullámoztatja is.
2012. febr. 5. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:
De ennek mi köze a partihoz? :D
2012. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
akkor számodra nincs az a party szó
2012. febr. 5. 18:02
 9/19 anonim ***** válasza:
szeretem az elektronikus zenét,emellett mást is hallgatok,rockot nem nagyon,és még'party ribi' sem vagyok!
2012. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és elektronikus zenén kívül mit?
2012. febr. 5. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!