Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első elutasításom után rá se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első elutasításom után rá se bírok nézni a fiúkra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csúnya külsőm miatt elutasítottak.. Eddig is irtóztam a fiúktól, mert a legtöbb túl helyes lenne hozzám. Egy rondább fiúval próbáltam ismerkedni, de csúnyán lekoptatott...... Semmi kedvem már többet ismerkedni, minden fiútól félek. :( Pedig szeretnék már szerelmes lenni. de hogyan, legyek leszbikus, ha a fiúktól már félek?

18L


2013. júl. 30. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát itt a gond már nem kicsi..
2013. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor fókuszálj magadra, változtass magadon, sportolj, öltözködj máshogy, egy új frizura - még fiatal vagy simán összeszedheted magad, aztán az önbizalmadon is dolgozz és állj ki magadért, az, hogy egy ember elutasít nem a világ vége
2013. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Legyek leszbikus?" Mintha te választhatnád..

Amúgy már csomó ilyen kérdést láttam, csak srácokkal akiket többször illetve folyamatosan elutasítanak őket mondjuk megértem (bár ők nem akarnak attól még melegek lenni) de téged elutasítottak 1x és már ennyire parázol? :D atyaég

2013. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köszönjük ezt a zseniális megállapítást Botond, amit már a kérdező is tudott...

Szerintem kicsi lány legyél vidámabb, mosolygósabb, nevess szívből, és a kisugárzásod lenyűgöző és vonzó lesz! Csak az a lány szép, aki szépnek érzi magát!

2013. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legyél leszbikus, ez egy okos gondolat.

Vagy akár dughatsz lovakkal, szamarakkal is.

2013. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Botond nem kap kotont
2013. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És még mennyi elutasításban lesz majd részed az életben ^_^
2013. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem tudsz ferde hajlamúvá válni.

Azzal születni kell.

Mondjuk ha kipróbálnád egy lánnyal, és tetszene, akkor benned van.

A lányok 90%-ában benne van a biszexualitás, de azok kinövik egy idő múlva, vagy azzá válnak.

Próbáld ki egy lánnyal, és akkor megtudod.

Mondjuk ha ránézel egy lányra, és semmit nem érzel, kevés az esélye, hogy azzá válj.

2013. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!