Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nálam 4 és fél évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nálam 4 és fél évvel idősebb pasiba vagyok szerelmes, aki ráadásul úgy szeret engem mint a hugát?!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, már 3 éve ismerem őt,de csak most jöttem rá hogy végig őt szerettem.Soha nem tudtam más fiúval lenni.Nem tudom elfelejteni. Segítsetek!! :(
2009. okt. 24. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak soha nem fogtok összejönni. azt ajánlom nézz más pasik után, de nem is álmodj arról, hogy hozzá hasonlókkal pótold őt, mert az nem lesz az igazi
2009. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy csak úgy szeret? Nem lehet hogy valamit félreértesz? Láttam már hasonlót. Mondj el többet!
2009. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most érik a szervezted, és készül a majdani igazi szerelemre. Valószínűleg a mostani csak "próba".

Nagyon ritka, hogy a ti felállásotokban összejöjjön!

2009. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy szeret,mint a húgát,akkor az nem szerelem!

én 15 voltam,amikor összejöttem a 19 éves párommal(2 éve együtt vagyunk),szóval nem lehetetlen,de ehhez nem elég a plátói szerelem.

17/l

2009. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 SzokkenoSzar ***** válasza:
Reggel húgom este d... :D
2009. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kedves 11:46 os válasszolo..h kérdezhetsz ien hujjeséget? ha oda irja h 14 éves és 4 és fél évvel idösseb pasi tetszik neki akkor valyon hány évesek^^?
2009. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy úgy szeret-e.. Nem akarom neki elmondani,mert félek,hogy akkor vége lenne a barátságnak.

Vannak néha furcsa dolgai..

Pl. mindig közel van hozzám,félt megölelni..

Nagyon rossz ez így,egyszer úgy érzem,hogy szeret,egyszer meg úgy hogy semmit nem jelentek neki.

Már javul a helyzet,kezdem kiheverni.

Mondtátok,hogy nem sok esély van arra hogy összejöjjünk.

Ki tudja,lehet hogy később lesz.. :)

Köszönöm,hogy válaszoltatok!

Puszi

2009. okt. 31. 14:33
 9/13 A kérdező kommentje:
KÉPZELJÉTEK,ÖSSZEJÖTTÜNK :DDDDD
2010. júl. 1. 01:14
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot! :)
2010. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!