Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen voltatok elsőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen voltatok elsőnek igazán szerelmesek? 13/L

Figyelt kérdés
Én 11 évesen ami 2,5 évig tartott.
2013. júl. 30. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vonzalom már volt sok, kapcsolatom is egy pár de szerelmes még nem voltam. 21f
2013. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ééén... talán 15
2013. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8 évesen, és 9 évig tartott. (Nem hazudok, komolyan) De esélyt sem kaptam, helyette szépen lehúzott.
2013. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9 évesen. több évig tartott.
2013. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az szép a 9 év akkor igazán szerelmes lehettél :))
2013. júl. 30. 23:17
 6/14 anonim ***** válasza:
11 évesen, 6 évig epekedtem egy fiú után, kiderült, hogy meleg. ^-^
2013. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jujj! Az elég durva lehet :(
2013. júl. 30. 23:18
 8/14 anonim ***** válasza:

17 és fél évesen...

Bár ne álltam volna le vele...

18/L

2013. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát mit is mondjak, nagyon szerettem, de elég vakon. Viszont én ilyen vagyok. Korán kezdek szeretni, sajnos túlzottan felelőtlenül, és nagyon sokáig tart. Most lassan 2 éve szerettem bele egy másik lányba, akinél azt érzem, hogy vele szeretném leélni az életem. Mondjuk ebből nem lesz semmi, mert neki csak barát vagyok, de ilyen az élet. :) (A 9 évig szerető voltam)
2013. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én úgy 15 éves lehettem amikor megismertem egy nagyon aranyos lányt az interneten. (ő 2 évvel idősebb volt nálam de nagyon jól szót értettünk) Órákig beszélgettünk, kiderült hogy nagyon sok mindenben megegyezik az érdeklődési körünk és nagy volt az összhang közöttünk. Hetekkel később facebookon bejelöltük egymást és a képei között megláttam az egyik évfolyamtársammal. Kiderült hogy ismeri azt a lányt akivel én minden nap egy buszon utaztam és sokat beszélgettünk. A lány pár hét múlva felajánlotta, hogy menjek el megnézni az egyik meccsét. Elmentem és tátva maradt a szám, mikor megláttam a kiszemelt lányt az ő röplabda csapatában. A meccs végén oda akartam menni hozzá, de az edző azt mondta hogy mivel valami nagyobb bajnokság lesz, a lányokat bent tartja tovább képzésen. Pár nap múlva elmondtam neki chaten hogy láttam őt a meccsen (ekkor már skypon videóüzenetben beszélgettünk) és nagyon izgatott lett tőle. Nem akarta elhinni, hogy ő meg nem is látott engem.

Aztán 2 hétre rá ki kellett mennem Angliába a családommal. Koleszos lettem és 3 évig haza sem jöttünk. Sok éve nem láttam ezt a lányt, hiányoztak a barátaim is. Az itteniek. A szüleim meg azzal nyugtattak, hogy legalább kiemelkedően jó angol tudásra tettem szert, ami igaz, de nekem ő fontosabb lett volna akkor.

A nyáron visszajöttünk megint ide, Magyarországra. Nagyon örültem neki, nagy volt az ünnep. Mostanság ő is eszembe jutott, terveztem is hogy találkozok vele, de a barátnőjétől megtudtam hogy most van barátja már 2 hónapja. Ő nem tud róla hogy visszajöttem, még nem szóltam neki, de nem is tudom elviselném e hogy beszélhetek vele, de már nem lehetek vele együtt. Na meg szeptembertől amúgy is vissza kell mennem Angliába újra, szóval amúgy sem jöhetne össze a dolog...megint...


Mindegy a lényeg a lényeg, nálam ez már 3 éve tart és úgy érzem nem is fogok soha olyan lányt találni akivel ennyire egy hullámhosszon leszek és annyira önfeledten és jól fogom magamat érezni, mint vele.


Bocsi, hosszú lett a regény, de jól esett kiírni. Ezek a sorok nem arra születtek, hogy valaki el is olvassa őket :D De minden tiszteletem annak aki megteszi.


18/F

2013. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!