Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

Eléggé társasági ember.

Sok barátom van és nagyon sokan jönnek hozzám mindenféle búval bajukkal.Szívesen hallgatom őket és ha tudok segítek is nekik.Viszont hiába ezek a dolgok valahogy rettentő magányosnak érzem magam.

Valami hiányzik az életemből és eléggé nehezen viselem. Ez igaz nem látszik rajtam..

Tény hogy az elmúlt 4-5 év nagyon stresszes volt.Család széthullás stb..nem részletezem.

Párkapcsolat terén kb ugyan ilyen viharos volt.Pláne az elmúlt 3 hónap..Nem tudom talán csak egy biztos társ hiányzik mellőlem? Vagy mi lehet velem?


18/F



2013. júl. 30. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy?
2013. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem könnyű lelkileg, amikor az ember szülei elválnak, tudom mert én is átéltem. De csak egyet tudok mondani. Hátra nézni sosincs értelme, csak előre!


F26

2013. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem.

Már nem.Csak a hiánya fáj még egy kicsit de már nem vagyok szerelmes belé.

2013. júl. 30. 23:37
 4/12 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy jobban éreznéd magad ha lenne egy lány,aki biztos támaszt nyujt és még szereted is :)
2013. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen.az lehet.Pláne hogy a legjobb barataimnak most van barátnöjük
2013. júl. 30. 23:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Benned él.
2013. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt,hogy érted?
2013. júl. 30. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj lányokkal... ha elmentek pl bulizni a barátaiddal mielőtt ,még teljesen leiszod magad ismerkedni próbálsz. vagy bárhol. Randizgass csak úgy aztán hátha jön egy komolyabb valaki aki tényleg szeretne veled összejönni :)
2013. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen igen.Ismerkedtem-randiztam parszor amiota vege lett a dolognak csak valahogy nem ereztem jol magam melletuk.ezt nehez elmagyarazni
2013. júl. 31. 20:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan könnyű magunkhoz illő párt találni. Tovább kell nézelődni. Persze csak lazán ;)
2013. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!