Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem/velün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem/velünk anyukám?

Figyelt kérdés

Barátom 26 éves, én lassan ( 4 hónap múlva )19 éves leszek. Már 1.5 éve együtt vagyunk, de anyukám még mindig nem engedi meg, hogy együtt aludjunk. :S Pedig nagyon jól kijönnek a szüleim a barátommal, szinte minden nap itt van nálunk, de azért mégis csak jobb lenne, ha nem kéne neki minden nap kocsival hozzám járkálnia.

Múltkor elmentünk volna az esti moziba, anyukámnak mondtam, hogy nem szeretném, ha késő este még vezetnie is kellene, másnap reggel meg újra jöjjön értem, mert megyünk a mamájához. Erre anyukám beszól, hogy nem fog azért itt aludni. Meg, hogy én még gimnáziumba járok, meg egymás mellett lakunk szinte, ( 10 km van a 2 város között) nem kell aludni egymásnál. Mondtam neki, hogy nyáron nem mindegy, hogy mit csinálok?! Suli időben biztos nem fogok ott aludni nála, se ő nálam. Barátomat is egyre inkább aggasztja, de nem tudom, hogy mondjam el neki. :S Mindig anyukám miatt van a veszekedés. Segítsetek, kérlek. Köszönöm előre is.


2013. júl. 30. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is (18/L). A múltkori buli után szerettem volna a barátomnál aludni, anyukám pedig egyből eljött értem. Ráadásul az én barátom tőlünk 30 km-re lakik.. Nem tudok érdemi tanácsot adni, tekintve, hogy egy cipőben járunk, de szerintem mindkettőnknél esedékes lenne egy komoly beszélgetés a szülőkkel, hogy tudják, nem csak kártyázni szoktunk a barátunkkal..:D Sok sikert!
2013. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nem kéne nálad 7 évvel idősebb pasit felszedni :D Bár nemgáz mert vannak 10 éves korkülönbségek is. Szerintem anyukád csak simán félt téged :D mondd neki h: muther már nem vagyok gyerek elmúltam 18. sőt már szűz sem vagyok father. na most akkor milesz? :DDD
2013. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudja anyukám, hogy már voltunk együtt. Ő ment el velem orvoshoz is gyógyszert felíratni.
2013. júl. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!