Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lehetséges, hogy barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lehetséges, hogy barátok legyetek egy nektek tetsző lánnyal?

Figyelt kérdés
Vagy ha párkapcsolat nem lehet, barátkozni nem is akartok már?Ki hogy van ezzel?
2013. júl. 31. 00:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
maybe
2013. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
én nem tudnék barátkozni azzal a lánnyal aki nekem tetszik..inkább akkor már nem beszélek vele
2013. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Esélytelen. Csak magamnak hazudnék, na meg neki is.
2013. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

ha csak külsőleg tetszik, de amúgy nem indít el bennem más dolgokat, akkor menne.

amúgy miért kérdezed?

amúgy én szeretnék egy lánybarátot, akivel néha találkozom mint baráttal.

2013. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom ez hová tartozik, így a döntést rád bízom, hová sorolsz:

Barátkozok a lánnyal, de továbbra is próbálok mindent megtenni azért, hogy bebizonyítsam, legalább egy próbát kéne tenni. Hisz ha működik a kapcsolat, Ő is boldogabb lehet, én meg egyenest mennék madarat fogni.

2013. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Valahogy minden fiú ismerősöm elkezd nyomulni egy idő után, ha pedig azt mondom, hogy max barátságról lehet szó belemennek, de mindent folytatnak tovább, tehát egyáltalán nem barátként kezelnek.

Pedig jó lenne egy fiú barát, sajnos a legjobb barátom egész kicsi korom óta egy fiú volt, de ő meghalt...

A lányokkal valahogy nem találom a közös hangot., a fiúkkal meg a fenti okokból képtelen vagyok igazán összebarátkozni.

Csak gondolom megkérdezem Ti hogy vagytok ezzel.

Ne értsetek félre, ezzel nem azt mondom, hogy minden fiúnak bejövök, csak sok ilyen este volt már.

2013. júl. 31. 00:22
 7/24 A kérdező kommentje:

Haha..és magammal b*szok ki *.*

Nem este, eset :DD

2013. júl. 31. 00:24
 8/24 anonim ***** válasza:
hááát,ez nehéz kérdés. Pont így vagyok,idővel talán, de előtte magában kell tisztáznia a dolgokat annak aki többet akart volna. De van úgy,hogy akkor sem megy,ez tényleg függ attól,hogy csak külsőre tetszik az a valaki,vagy esetleg a belső tulajdonságai miatt szerettél bele.
2013. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Inkább csak a külső miatt...tegyük fel.

Én is úgy gondolom, ha már szerelmes az egyik fél, ott nem túl jó dolog a barátságot erőltetni.

2013. júl. 31. 00:25
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Na de mi a helyzet fordítva? Egy lány barátkozna egy olyan fiúval (csak barátkozás!), aki tetszik neki, de ő a fiúnak nem, csak barátként kedveli őt a fiú?

2013. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!