Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nem tetszik a kézírásom,...

Nem tetszik a kézírásom, lehetséges változtatni rajta? Pl. Keresek egy nekem tetsző kézírást és betűnként begyakorlom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, az egész csak gyakorlás kérdése. Megmutatod a kézírásod? Miért nem tetszik?
2011. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, én már változtattam rajta.
2011. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap teszek fel egy képet róla. Nekem olyan rendezetlennek tűnik.
2011. nov. 15. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is változtattam középsulis koromban, mert kezdett túl sűrű, kapkodó lenni, néha én sem tudtam elolvasni. Kis odafigyelés és lassan áttértem egy másfajta írásmódra, azóta is így írok. Eleinte persze lassabban megy az írás, de egy idő után természetes lesz. (Már nem emlékszem, mennyi idő után, de szerintem pár hónap.)
2011. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, akinek kétfajta kézírása is volt. Kb. 14 éves koráig volt egy férfias jellegű írása, aztán az nem tetszett neki, és begyakorolt egy lányosabbat, amivel azóta is ír. Ami fura (és más embernél még nem láttam), hogy a régi írását is elő tudja hozni, és néha használja is. Például ha egy zárójelen belüli szöveget szúr be, és könnyen átugorhatóvá akarja tenni.
2012. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!