Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem válaszol a csaj?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb ideig nem beszéltünk és feltöltött egy képet július 15-én és én hozzászóltam, hogy "Szép vagy. Ő írta, hogy köszönöm." és utána priviben rá írtam az nap beszéltünk utána kb 2-3 nap múlva megint rá írtam de nem írt vissza utána megint ráírtam akkor se válaszolttegnap előtt megint írtam neki de arra se válaszolt most azon sérdőtött meg hogy rá írtam vagy a képéhez hozzászóltam vagy mi?! Full nem értem a csajokat xD
2013. júl. 31. 02:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

hmm ezzel ellenkeznék most az mindegy miért :D de ez Május 15-ig amikor meg ismertem addig megy vissza... #19 köszi a fordítást :D Még most amúgy is elsőnek az lenne a jó ha vissza írna de ha nem akkor nem majd egyszer xD vagy nem... Hasonló képen váltunk el a barátnőjével csak éppen az be adta h nem is igaz ez meg az és most nem ez a téma :D

Az a lényeg hogy 3 éve ismerem s most meg nem áll velem szóba :D

2013. júl. 31. 13:26
 22/25 A kérdező kommentje:

Azon agyalok, hogy most az a baja, hogy leszólítottam volna a település rádióját aminél anno dolgoztam, vagy is írta, hogy még tartanak bulikat meg minden tök jó stb. Én meg írtam neki, hogy Én nem dolgozok már ott és nem is fogok. Nem lehetetlen még ez se :D

Saját rádióm van miért dolgoznék másiknál jobb szeretem ha nem mondják meg azt, hogy mit csináljak...

2013. júl. 31. 13:40
 23/25 anonim ***** válasza:

19. Ha nem is rögtön a dugásra célozva de mondjuk h erre gondoltam.

Am kérdező,túl agyalod már ezt a dolgot,annyi tartás viszont tényleg lehetett vna benne h válaszoljon.

2013. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Haver! Elolvastam ezt az egészet és tudom miért pattintott le! Pont ezért :D Agyalsz forogsz 'értetlenkedsz' túlzottan a részletekbe meg a körülményekbe keresed a problémát... keresed a megoldás hogy a nők miért ilyenek. Közbe meg a dolgok egyszerűbben működnek, mint gondolnád.. ha akar téged akkor nem szar le. Am meg 3 éve barátok vagytok vagy mi, ez halott ügy, 3 évig nem léptél ..
2013. júl. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Jó most ebbe bele merültem nem fogom azt mondani, hogy nem... Éppenséggel túlzottan nem akarok vele összejönni mivel számomra barátságunk fontosabb. Elnézést, hogy ennyire belemerültem ebbe éppen de egy téma általában nekem 2 órát ha tart ez kivétel most. Rádiózok és nekem van egy hirtelen témám tart 2 órát utána nem is érdekel... Mivel rádiózok ezt meg szoktam, hogy nem lehet fent akadni 1 témánál sokáig. De most ez más amikor beszélgetek akár vele egy téma 20 percet se tart már másik témára váltok na jó 1x 2x van kivétel ha olyan a téma de amúgy nem.
2013. júl. 31. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!