Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi defektes tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi defektes tini csaj manapság, mégis miért hiszik azt, hogy a legtöbb fiú tényleg bukik rájuk ilyen, ha ilye utálatos, szánalmas jellemvonásokkal rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy roppant tiszteletlenek többnyire a fiúkkal, főleg, akik bepróbálkoznak náluk azokkal. Van, hogy még képet sem látnak rólam mégis úgy kezelnek mint egy kis férget. Nekem ezek után már kedvem sincs egy ilyen utálatos csajhoz, számomra fontos, hogy egy lány kedves legyen például és tisztelettudó, főleg, hgoy én is ilyen vagyok mindenkivel, aki bepróbálkozik nálam, mert bizony szoktam nálam lányok próbálkozni, bár többségük nem esetem, mégis mindenkivel kedves vagyok és nem is nézem le őket. A másik meg, hogy azt hiszik, hogy csak márt kezdeményeztem náluk máris istennőnek tartom őket, pedig ez nem igaz, épp tesztelgetem, hogy milyenek jellemre, hiszen előre nem láthatom, hogy ő megfelel-e nekem vagy sem. Sok csaj meg azt hiszi, hogy hűha de jó csaj lehetek ha bepróbálkozott nálam. KÖzben meg elmondanám, hogy nálam nem a külső a legfontsoabb így kevésbé szép és szép csajoknál egyaránt szoktam kezdeményezni.
2013. júl. 30. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van sok már pasi a nyalja a talpukat akkor nem is fognak megváltozni soha. Ők ilyenek, a külsőségeket tartják a legfontosabbnak.

Erről az oldalról is tudnék neveket mondani...

2013. júl. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szaszi23 válasza:
Nem kell álltolánosítani! ;)
2013. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás ez a valóság. A legtöbb csaj ilyen, a kivétel meg már foglalt.
2013. júl. 30. 09:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha annyira fáj az igazság, a kritika, akkor tessék megváltozni és nem lesz ilyen negatív véleményem a legtöbb csajról.
2013. júl. 30. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell általánosítani


Ha annyira fáj az igazság, a kritika, akkor tessék megváltozni és nem lesz ilyen negatív véleményem a legtöbb csajról.



nem ez az igazság, és aki írja hogy ne általánosíts nem fog megváltozni, hiszen pont hogy nem olyan a stílusa mint a leírt lányoknak...


esetleg arra nem gondoltál hogy te kezdesz folyton rossz emberekkel? Próbálkozz azokkal beszélgetni akik neked nem az eseteid, ők valszeg nem lesznek lekezelőek

2013. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!