Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a neten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a neten?

Figyelt kérdés

nem ez az első eset. és már nagyon unom, hogy egyre erőszakosabbak a férfiak a neten és az életben is.


"okszi, mikor ersz ra? ne gondold, hogy ramenos vagyok csak en nem szeretek vegtelensegig potyogni, ugy gondolom, hogy egy telephone meg ha ok egy talalkozas sok mindent meghataroz, es en szivesen talalkoznek veled "


2013. júl. 31. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt komolyan egy "férfi" írta....?
2013. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

ebbe mi érőszakos? bejössz neki és akar veled találkozni de ha te nem akarod mond meg neki ennyi női logika fuck -_- és megint ez az általánosítás pff

17/F

2013. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mára a romantika nem más, mint antik rom
2013. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mert nem tudok róla semmit, és igen, nekem erőszakos. meg is írtam neki, utána még 4szer írta, hogy na, na, mikor talizunk?
2013. júl. 31. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:
mond meg neki nem ismered és nem akarsz vele ennyi vagy tiltsd le kész más megoldást nemtudok neked
2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki ilyen,de ha így írt,akkor ne is sajnáld.
2013. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mikor ki akartam lépni, éppen írta, hogy megy a klotyóra, és nemsokára vissza jön, de nagy a dolga... most komolyan, vannak még ekkora parasztok???
2013. júl. 31. 10:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Na hát hálisten én nem ilyen vagyok de én neten nem is csajozok csak beszélgetek


Akik így írnak már vérbeli neten ismerkedők máshogy nemtudnak

2013. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Epic :'D

És te még mindig sajnálod?

2013. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Felgyorsult világban élünk, ráadásul sok a kövér-ragyás állat (nőkre gondolok és férfiakra IS!). Jogos hogy személyes találkozást akar, hiszen anélkül HITELTELEN vagy.


Na hogy ő mennyire hiteles egy ilyen írással és nyelvtannal, azt már nem is firtatom. De általánosságban: aki valamit akar, az csinálja. Aki csak szórakozik az nem fog mindjárt találkozóra hívni.


REmélem megértetted hogy mit akarok mondani.


F24

2013. júl. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!