Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek párkapcsolatban mennyire számít megcsalásnak ha egy férfi vagy nő levelezget vagy neten beszélget egy ellenkező neművel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 19:39
 1/8 TOMAtm ***** válasza:
semennyire.
2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hehh? A beszélgetés megcsalás? Nem tudtam róla.
2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha csak barátilag, akkor nem az
2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán. Az is megcsalás, ha egy szobában tartózkodsz egy ellenkező neművel. Nem tudtad?
2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bummer ***** válasza:
Azzal semmi baj nincs, amíg nem azzal fantáziálsz és flörtölsz jobban mint a barátnőddel.
2013. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam.Nem így akartam kérdezni.Azt akartam kérdezni,mennyire toleráljátok ezt vagy mire vélitek egy ilyen levelezést?Hova tennétek a dolgot?
2013. júl. 18. 19:41
 7/8 zoliba' ***** válasza:
hát ha olyanokat ír a lánynak,h de kinyalnálak stb., akkor az felháborító és váló ok,de nem megcsalás. Ha csak az élet nagy dolgairól beszélgetnek,az nem gáz.
2013. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem örülnék neki. De nekem rossz tapasztalatom van, mert engem így hagytak el 7 év után. Addig-meddig beszélgettek, hogy összetették magukat a roha.dékok.

Úgyhogy nem. Nem kell beszélgetni ellenkező neművel, arra ott van a párja az embernek. Azzal beszélgessen.

2013. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!