Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha facebookon olyannak írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha facebookon olyannak írok üzit aki nem az ismerősöm, attól még látni fogja?

Figyelt kérdés
Tehát kijelzi így az üzenetek ikonon? Én úgy emlékszem hogy egy másik mappába rakja amit nem is jelez.Én kaptam màr ismeretlentől üzenetet de fél év múlva észleltem csak..ezek szerint csakis az ismerősök üzenetei láthatóak? Kössz.
2013. júl. 31. 11:05
 1/6 anonim válasza:
igen azt is ugyan ugy látni fogja :)
2013. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

El vagy tévedve 1. :)

Nem fogja látni. Mivel a csodálatos facebook, az Egyéb mappába rakja az ismeretlenek üzijét, ami olyan mint a spam mappa, tehát nem látja, csak ha külön megkeresi.

2013. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyéb üzenetek között fogja látni nyugi
2013. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja,csak azt senki sem nézi:D

Köszönöm.

2013. júl. 31. 12:42
 5/6 anonim válasza:
tévedsz mert én ugyan ugy megkapom
2013. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam kapni, lehet hogy ezt valahol be lehet állítani szerintem...:-)
2013. aug. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!