Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Oszinten miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Oszinten miert hasznaljatok ki a csajokat? Milyen szamotokra egy olyan csaj, akivel el tudnatok kepzelni komolyabb kapcsolatot is?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge, az ne vegye magara es nem muszaj valaszoljon. Szoval mi keztett titeket arra, hogy egy csajjal nem kezdjetek kapcsolatba, hanem csak estenkent hasznaljatok ot?
2013. júl. 31. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén kérdező. A csajok miért haszálják ki a férfiakat hm? most komolyan miért csak akkor mennek ha kell valami nekik? ez ugyanolyan kérdés mint a tiéd. úgyis a szexre célzol tudom. de a nők meg a szívességkérést használják ki egy férfiban, a lóvét, az anyagi egzisztenciát és az erkölcsit ami a férfival jár együtt ha van neki. Ennyi!!!!!!
2013. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem használom ki őket. Sajnos pont fordítva szokott lenni és engem használnak ki. Milyen számomra egy ideális lány akivel hosszútávra tervezhetek. Hát sok minden kell hozzá: legyen szép(itt nem 10/10-esre kell gondolni nekem pl a legfőbb tényező az arc, illetve azért ne kegyen kövér), legyen meg az összhang, lehessen vele beszélgetni, legfontosabb legyen hűséges, bizzon bennem, életvidám legyen, komoly dolgoknál pedig komoly. Nekem ezek a legfontosabbak. Sajnos eddig nemigen láttam oylan lányt akinél ezek meglennének. Sokan csak a pénzre mennek és ha meghallják hogy átlagos melom van akkor rögtön lelépnek. Szal hogy találjak egy iylet kell egy nagyon nagy szerencse, mert úgye bár ott a lány aki szintén felállított tényezőket amiknek vagy megfelelek vagy nem.


22/F

2013. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És titeket vajon mi késztet arra hogy a pasinak csak a pénzére és az autójára hajtotok?

Erről pedig ennyit szerintem.

2013. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts. A férfiak között is van jó sok farok, de legalább annyi normális is, és a nők sem mind szentek. Éppen ezért nem is fogsz rendes választ kapni, csak felháborodást a pasiktól. Megjegyzem, meglehetősen jogosan.

22L

2013. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes,én eddig mindig olyan férfiakkal találkoztam akik csak kihasználni akartak...pedig egyáltalán nem viselkedtem úgy,hogy lett volna rá okuk...

Sőt...pont én hagytam a francba az egészet mindig,mert láttam rajta,hogy kamuzik,nagyot mond,és úgyis csak a szexre menne...

Ezért nem is foglalkoztam velük,energiát nem igényelnek az ilyenek...

Tisztelet a kivételnek! Mert vannak kivételek...de bennem is van hiba,mert rosszkor,rossz helyen járok én is...

2013. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem általánosított, azzal kezdte, hogy akinek nem inge, ne vegye magára.


Azért csinálják(juk), mert a lelki és fizikai kapcsolat a férfiak többségénél elég jól elkülönül. Pontosan ezért létezik a "vele dugtam, de veled szeretkeztem" és a "csak szex volt, nem jelentett semmit" típusú szövegek.


Ha a kérdés az, hogy hogyan lehet képes valaki ennyire átverni valakit, akkor a választ a női oldalon is meg tudod keresni: érzéketlenség és önzőség. Az ilyen fickók szexet akarnak, és nem különösebben törődnek azzal, hogy ezt milyen eszközökkel szerzik. Legalábbis a csaj érzései nem érdeklik.


Sokszor viszont ezek szimplán nem kimondott dolgok. A pasi nem mondja, hogy ő csak dugni akar, a csaj nem mondja, hogy ő komoly kapcsolatra vágyik. Összejönnek, szexelnek, aztán amikor kiderül, hogy miről van szó, akkor a csaj jól pofára esik. Átverve érzi magát, és úgy gondolja, a fickó vágta át, pedig az nem is ígért neki semmit.


Ezzel szemben valóban van egy csomó olyan fickó, aki a csillagokat is leígérgeti a nőnek, majd szarik a fejére. Én viszont ezeket a csajokat nem is tudom igazán sajnálni, de nem azért, amiért sokan korholnak rájuk, miszerint nem veszik észre maguk mellett a jó fej srácot. Nagyon sok csajtól olvastam már, mikor leírja a férfiideálját: gyakran elég kevés kritériumot szab a pasi egyéniségét tekintve, ellenben részletesen leírja, mekkora elvárás, hogy szeresse őt, figyeljen rá, ő legyen a legszebb a pasinak. Nem mintha ez ne lenne érthető, de a két dolog súlyozása egyértelműen jelez valamit: a nőnek nem a pasi számít, hanem az, amit kínál.


Ezek a nők nem azt a pasit választják, aki passzol hozzájuk, aki megfogja őket, hanem azt, aki királylányként bánik velük. Nagyon sok ilyen csaj nem veszi észre, hogy tulajdonképpen ő nem kevésbé önző, mint a fickó, aki kihasználja. A pasi jön, látszólag megadja a csajnak, amit kér, cserébe ő is azt kapja, amit kért. Ha ezek a nők megtanulnák, hogy nem ígéreteknek és bókoknak kell eldőlni, semmi bajuk sem lenne, és a pasik sem próbálkoznának így, mert nem jönne be.

2013. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Sőt...pont én hagytam a francba az egészet mindig,mert láttam rajta,hogy kamuzik,nagyot mond,és úgyis csak a szexre menne... "


Pontosan itt a lényeg. Észre lehet venni a kamut, ha az ember nem csak saját magával van elfoglalva. A jó embert kell keresni, nem a szép szavakat.


Gimis koromban volt egy srác, akivel kapcsolatban olyan érzésem volt, mintha mindig egy lépéssel előttem járna. Zsinórban három kiszemeltemmel jártam úgy, hogy az előző pasija ez a fickó volt, és ő vette el a szüzességüket is; elég kiégető érzés volt, mit ne mondjak.


Aztán összeismerkedtem egy csajjal, beszélgettünk, valahogy szóba került ez a srác, és a lány arcán azonnal láttam, hogy helyben vagyunk megint. Rákérdeztem, hogy mégis mi a franc van abban a gyerekben, hogy mindenki összejön vele, mire elkezdett hangosan nevetni, hogy nincs az az isten.


Akkor ez a csaj elmondta nekem, mit csinál a srác. Mesterien elhiteti a csajokkal, hogy gyönyörűek, különlegesek, csodálatosak, egyetlenek. Elmondta, hogy vele is kikezdett hasonló módon, neki mindez nagyon-nagyon jól esett, de ettől még akkor sem jönne össze vele, ha villáskulcsok potyognának az égből, mert pont, az egyéniséget és a jellemet keresi egy férfiben. Megjegyzés: 10 éve együtt vagyunk.

2013. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!