Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnának elképzelni/kör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnának elképzelni/körülírni egy olyan embert hölgyeim, aki kívülről is, és belülről is visszataszítónak tartanak?

Figyelt kérdés
Legjobban külső-belső tulajdonságok érdekelnének, hogy hogyan tudnának elképzelni egy olyan embert akinek maga a volta taszító a számukra és még véletlenül sem állnának le vele ismerkedni.
2013. júl. 31. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

először is, ne magázz, mert rohadtul idegesít.


másrészt, számomra a nőies vonásokkal, kinézettel rendelkező, tutyi-mutyi alakok.

2013. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, csak valahogy normálisan akartam megfogalmazni a mondanivalómat, és nem csak szimplán letegezni mindenkit a kérdésemmel.
2013. júl. 31. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Páwák, rajok, "swag" emberek és társaik... Visszataszítóak ahogy vannak.
2013. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső: ápolatlan, kórósan túlsúlyos-elhízott, hosszú zsíros haj- vagy kopasz ( de ez egyéni, de nekem nem jön be, ha valaki kopasz), azt is utálom ha valakin van plusz 20kiló felfújt izom és olyan, mint egy pitbull, irtó durván szőrös, aranyfoga van ( szerencsére ez már kiment a divatból XD ) hirtelen ez jutott eszembe


Belső: túlságosan ragaszkodó, nincs benne önállóság, nem tartja tiszteletben, hogy vannak olyan napok-amikor magammal akarok foglalkozni vagy lazulni, túl féltékeny, nincs önálló véleménye, nem tudja az abc-t, tiszteletlen, sokat káromkodik, mindenhez negatívan áll hozzá, nincs benne empátia, nem beszéli meg a problémáit velem -csak hirtelen a nyakamba zúdítja,


kb ezek. de biztos van még

2013. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Sovány, nagyon alacsony, ápolatlan, koszos, büdös, vagy extrém ronda, kigyúrt, vagy szélsőségesen elhízott (egy kis pocak viszont kell, az szexi).

Belsőleg: félénk, önállótlan, visszahúzódó, megbízhatatlan, buta, gyerekes, érzelgős, alamuszi, gyáva, anyuci pici fia, a haverok csicskája, tehetetlen, képmutató, nőies, nyafka.

Most kb. ennyi jut eszembe. :)

2013. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm az eddigi válaszokat.

Várom szeretettel a többi elképzelést.

2013. júl. 31. 16:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Külső: ápolatlan-koszos-büdös, ahogy már előttem is írták, igénytelen, pl. mocskos a haja, a fogai ápolatlanok, nagyon kövér, számomra taszító az arca pl. félelmetesnek tűnik.

Belső: bunkó, önző, csak magával törődik, csak dugni akar, megbízhatatlan, hűtlen, hazug, nem lehet vele beszélgetni, ostoba, humortalan savanyújános, utálja az állatokat, lenézi a gyengébbeket és/vagy a nőket, nincs benne empátia, nem lehet vele semmi programot csinálni, mert ki sem mozdul otthonról, unalmas, vagy magafitogtató hepciás verekedőgép, erőszakos, agresszív jellem. Most úgy ezek jutottak eszembe.

2013. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!