Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érti ezt valaki? Szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annus0111 kérdése:

Érti ezt valaki? Szexkapcsolatnak indult, kb.1évig csináltuk, aztán megpróbáltuk normálisan együtt de ő pár hét után csak úgy kidobott, semmi előjele nem volt.

Figyelt kérdés
1éve kezdtük,megegyeztünk ez csak szex lesz,ám több volt benne,én mondtam hogy ez nekem már kevés,többet akarok,ő azt mondta nemtudja,neki jó így,de gondolkozik. Aztán történt egy dolog,ami miatt nagyon összevesztünk,otthagytam,másnap kopogott az ajtómon h ő gondolkodott,próbáljuk meg és jöjjünk össze.Így is lett,ám 1hónap után szakított,mert ő nem szerelmes,és nem tökéletes a dolog. Múlt héten ismét megkeresett,hogy nem gondolta át eléggé és hiányzom neki..ezt kétszer megjátszotta és kikészülök,mert már elegem van. segítsetek!

2013. júl. 31. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress magadnak mást, bizonytalanra nem lehet építeni. Mi van, ha ma úgy fog kopogtatni, hogy oké, legyetek együtt és reggel megint úgy ébred, hogy bocsi, mégsem. Ebben nincs szürke, csak fekete vagy fehér. Vagyis van szürke, de az felőröl.
2013. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szeretem. Csak azt nemértem,neki ez az időszak nem jelentett semmit?
2013. júl. 31. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezetfoghatunk,hasonló szituban vagyok.
2013. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex hiányzik neki.

Szeret veled az ágyban lenni, de ezek alapján ő nem szerelmes beléd.

2013. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!