Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, de nem akar tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem akar tartós kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy pasiba, aki olyan nőcsábász típus, azt mondja, "mindig az újat keresi". Ha bele is kezd egy kapcsolatba, az nem tart túl sokáig, mivel olyan típus, hogy egy idő után elkezdi a hibát keresni a másikban és végül eléri, hogy a nő hagyja ott őt... Azt mondja szeret, nagyon szeret velem beszélgetni, rengeteg dologban egy hullámhosszon vagyunk. Azt mondja, legyünk barátok, ne rontsuk el ezt a dolgot egy (valószínűleg rövid életű) párkapcsolattal. Nagyon szeretem őt, elég jól kezelem a hisztijeit, a mániáit stb. Van esélyem arra, hogy meggondolja magát? Teheték valamit ennek érdekében? Én 32/N, Ő 39/F Ja, és Ő elvált...
2013. júl. 31. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal?
2013. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs rá sok esélyed, 39 évesen már nem nagyon fog változni és amint hibát talál benned tovább fog állni.
2013. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul látom de éppen le is írtad, hogy "Azt mondja, legyünk barátok, ne rontsuk el ezt a dolgot egy (valószínűleg rövid életű) párkapcsolattal.". Tehát valószínűleg összejönnétek egy időre, de ő nem akar megállapodni.
2013. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarja a barátság extrákkal verziót. Azt mondja, ahhoz túl értékes vagyok, hogy elrontsuk ezt a jó kapcsolatot. Tényleg nagyon jól kijövünk egymással. Órákon keresztül tudunk beszélgetni mindenféléről... De miért nem akarja ezt hosszabb távon is??? :(
2013. júl. 31. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg undorodott a nőktől az előző felesége miatt...és teljesen el ment a kedve..
2013. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!