Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 feletti nők! Ti lefeküdn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 feletti nők! Ti lefeküdnétek egy 20 év körüli sráccal, vagy kezdeményeznétek vele valami kapcsolatot akár nyíltan akár titokban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 20 év körüli vagyok és állítom, hogy igen. Ha nem is vágynak egy fiatalabbra, végül képesek találni bennünk valamit ami megfogja őket, ha mást nem egy éjszaka erejéig biztosan.
2013. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de nem vallják be !
2013. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
nem, én csak szerelem mellett tudom elképzelni a szexet és egy nálam tizessel fiatalabb fiúba tuti nem tudnék beleszeretni.
2013. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem, én max magamnál 5 évvel fiatalabb pasit tudnék kívánni, őt is csak akkor, ha nagyon férfias. Alapból az idősebb, erős férfiak tetszenek. És fontos, hogy legyen egzisztenciájuk, még akkor is, ha csak szex van, valahogy attól férfiasabb a férfi.
2013. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hogy hányszor hallottam ezeket a szövegeket:)
2013. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Nem, én max magamnál 5 évvel fiatalabb pasit tudnék kívánni, őt is csak akkor, ha nagyon férfias. Alapból az idősebb, erős férfiak tetszenek. És fontos, hogy legyen egzisztenciájuk, még akkor is, ha csak szex van, valahogy attól férfiasabb a férfi."


Jézus! A nyomor hangosan álmodik!

2013. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A nyomornak van olyan fickója, akiről álmodik. ;)
2013. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Bocsi, hogy privátot írok, de én írtam ki a kérdést.


Mennyi idős vagy ha szabad tudnom?"


Maradjunk annyiban, hogy a kérdésben említett korosztályba tartozom. Miért írtál emiatt privátot és miért érdekes?

2013. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

"A nyomornak van olyan fickója, akiről álmodik. ;)"


Na ja, erről beszéltem én is. Van neked, és nem van veled. Hiába álmodsz róla.


Ez egy marha nagy önámítás. Egzisztencia? Az senkinek sincs. Bármely nap bármely pillanatában egy mozdulattal kiránthatják alólad a talajt. És akkor mit teszel? A "fickód" megcsalt/elhagyott/meghalt, te mit kezdesz magaddal? Nem attól lesz férfi valaki, hogy van egzisztenciája, és nem attól lesz nő, hogy van "fickója". Ez mind csak státusz, önámítás, magamutogatás.

2013. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Neked aztán optimista a hozzáállásod. :)
2013. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!