Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom anyja rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja rendszeresen ránk ront?

Figyelt kérdés

én 19/L, párom 20/F.

Ő még a szüleivel él, én albérletben. Néha itt, néha ott alszunk, ez többnyire a barátom munkájától függ. Viszont, mikor ott alszunk náluk, az anyukája minden reggel ránk ront. Nem foglalkozik vele, hogy talán meztelenek vagyunk, vagy hogy "valamit csinálunk"... Se kopogás, se semmi, fogja magát bejön, kiabál, hogy "HAHÓ HAHÓ", és már jön is a leb*szás, hogy "miért csukott ajtónál alszotok?? miért nincs/van nyitva az ablak? balblabla".

A másik pedig, hogy ha este ottmarad a használt gumi az ágy mellett (BECSOMAGOLVA) és a gumi doboza, papírja, már akkor is rögtön megy a kiabálás, hogy "MIÉRT NEM VAGYTOK KÉPESEK KIDOBNI, BLABLABLA", majd fogja magát, odajön, felveszi és kidobja! Aztán napokig hallgathatjuk, hogy a mi használt guminkat neki kell kidobni.. Nyilván mi is ki tudnánk dobni, ha reggelente hagyna nyugodtan felébredni és nem avatkozna közbe... Azért nem vagyunk olyan igénytelenek...

Illetve miután megvolt a fentebb írt "ébresztője", elkezdek öltözni, újra beront, behozza a kávémat (amit NEM kértem), nem zavarja, hogy épp nincs rajtam ruha vagy épp öltözöm, amíg felveszem a bugyimat, melltartómat, ott tartja előttem a kávét, míg meg nem tudom fogni...

Egyszerűen már kivagyok tőle.

Nem tudom, a barátom hogy van ezzel, de engem minden reggel feldühít, hogy így indítja a napunkat (kivéve a hétvégéket). Amúgy nagyon aranyos az anyukája, tényleg egy rossz szavam sem lehet rá...csak ezek a reggelek.

Mit kezdjek vele?? Hagyjam, hogy így menjen tovább? Vagy beszéljek a barátommal, vagy mi?


2013. aug. 1. 08:21
1 2
 1/11 ivilicious ***** válasza:

mi gy időben nagymamáméknál laktunk,mikor nyíregyről felkötlöztünk pestre...hát dettó ugyanez volt !

vagy kétszer ránk nyitott,aztán abbahagyta,viszont az votl a gáz,hogy 3 szobás volt a ház, mi a belső kis szobában laktunk, mellettünk volt egy nagyobb szoba,és a kettő közt nem volt ajtó,csak egy boltív és egy függöny.

Amíg jó idő volt, kint aludt nagymamám a nyári konyhában, viszont télre bejött abba a nagyszobába,mellénk...

Ezt úgy kézpeld el,hogy mi beszéglettünk, tök8 miről,és egyszer csak hozzászólt.....meg reggel nagyban már majdnem benne vagyunk és akkor kippikopp,kopogás és beront...áá .


Hát ,figyelj, szerintm először is beszélj a barátoddal,hogy ő mit gondol erről, lehet neki ez tök normális...de miért nem csukjátok be az ajtót amúgy?

2013. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A megoldas egy szobakulcs 360 fokos elforgatasa a zarban.
2013. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gixxerman ***** válasza:
Ezt a kedves mamának kéne felérni ésszel, hogy van magánéletetek! Mindenképp beszéljetek erről a pároddal! Szerintem ez ciki!
2013. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátoddal beszélj, hogy rendezze le az anyját.
2013. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mindig becsukjuk az ajtót (ez is problémája az anyukának), szoktam szólni a barátomnak, hogy zárjuk kulcsra, hát ez elég ritkán történik meg, nem tudom, hogy szándékosan hagyja úgy, vagy csaj elfelejti rázárni?! ha esetleg be is zárjuk, reggel orbitális dörömbölésre-kiabálásra ébredünk...
2013. aug. 1. 08:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a helyedben lennék, felhoznám a barátomnak a dolgot, aztán közösen elé állni, hogy értékelitek, hogy foglalkozik veletek (mégiscsak hoz kávét és kedves :D), de azért ez mégis túlzás, hagyjon egy kis magánszférát. Lehet, hogy egyszerűen nem esik le neki, és családtagként kezel...Bár ilyenkor a gesztusokból és utalásokból is érteni kellene :)
2013. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Veréza ***** válasza:
100%

Mond meg barátodnak, hogy állítsa le az anyucit.

Amúgy meg, valószínűleg anyuci kedvenc fiacskájával álltál össze. Benne van a pakliban, hogy ha valami "rosszat" szólsz anyucira akkor orbitális veszekedést szítasz. De ez nem biztos, csak feltételezhető...

2013. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ivilicious ***** válasza:

én is erre gondolok,hogy ha rosszat szól anyucira,akkor kiborul....anyuci pici fia.

hát,én nem aludnék ott. ennyi.

2013. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tegyetek az ajtóra kívülről egy cetlit h éppen sexelünk :-)


lehet ilyen dili boltban vagy hol kapni

én anno anyámtól kaptam ilyet :-)


és elmondani h ha kint van akkor nem törjön rátok mert hát izé....

2013. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy ne aludj ott, vagy tűrd tovább, vagy a fiú költözzön hozzád. De az anyóst ne sértsd meg még közvetve sem, mert ha gyereket akarsz, valakinek kell majd segítenie neked. És az a valaki a te szüleid és a párod szülei.
2013. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!