Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeresen sportolok, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen sportolok, ezért gondba vagyok az izmos mellemmel! Mit csináljak? (többi lenn+ kép)

Figyelt kérdés

a melleim szét állnak és van köztük egy ilyen vonal is.. ehhez a képhez hasonlóan ( de persze messze nem ilyen durva a testem).. próbálkoztam már hízókúrával, de akkor is csak a fenekemre híztam..

[link]

még elég fiatal vagyok amúgy 17/L remélem változhat még a dolog


2013. júl. 10. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat gyursz mellre akkor elfognak tunni.atalalulnak izomma ami egy nonel cseppet sem noies..
2013. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak a mell implant segíthet, sok sportoló nőnek ezért is van.
2013. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A képen ez egy férfi csaj fürdőruhában. Fúj

Undorító.

2013. júl. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MrHard ***** válasza:
Még változhat, mert elég fiatal vagy, de, ha nem, és zavar, akkor kénytelen leszel implantátumot berakatni! A sok sport miatt a szervezet feléli a zsírtartalékait és ezért megy össze a nők melle...
2013. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

olyan leszel, mint Rubint Réka (akit egyébként bírok).

csak ne olyan nagy gumicicijeid legyenek.

2013. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De gáz!
2013. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Ha sokat gyursz mellre akkor elfognak tunni.atalalulnak izomma ami egy nonel cseppet sem noies.."


Jaja a 140 kilós kövér emberek is így alakulnak át izomállattá, mert átváltozik a zsírjuk izommá. Úgy érzem sokat lógtál bioszról.

2013. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. De a csiklód megnagyobbodott?

Ha igen, akkor endokrinológiára el kellene menni, lehet hogy hormonhiszti.

2013. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hú vazze! Nagyon jó alakod van!

Ha az én nőm lennél, én így szeretnélek!

36f

2013. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mell zsírszövet, akkor tűnik el, ha fogy az ember, mivel ekkor ugye zsírból fogy, és a mell zsír. Ahogy helyi zsírégetés, úgy helyi zsírfelszedés sincs sajnos. Az esetleges egyéni különbségeket a genetika dönti el, nincs ráhatásod.

Zsírból sose lesz izom, és fordítva se. Két teljesen különböző szövet.


Téged nem tudunk megítélni, amíg nem látunk rólad képet.

Nekem nincs bajom az izmos csajokkal :P Naturálban túl sok úgyse lehet.

2013. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!