Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mutogatják magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutogatják magukat a 12-13-14 éves kislányok?

Figyelt kérdés
Mikor se mellük se seggük... Kiteszik a hasukat és melléírják 'dagatdt vagyok' WHY GOD? WHY???
2013. aug. 1. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
és zavar? mutogasd te is magadat. ha meg ennyire kiakaszt téged, akkor ne nézz oda.. vagy ne olvasd el.. ezt a kérdést kár volt feltenned, szerintem nézz körül itt az oldalon, biztos van még ilyen kérdés több, mint, amit kiírtál..
2013. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert hülyék
2013. aug. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Követik az idősebbeket és túl sok amerikai szart néznek ahol ez a divat.
2013. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy dícsérjék őket, és ezáltal önbizalmat szerezzenek. Az élet még nem adott nekik lehetőséget, hogy már területen sikereket érjenek el (és ugye az önbizalom az elért sikereink által növekszik) - a tanuláson kívül, de azért meg kell dolgozni, és az úgy már nem jó. A testüket úgy "kapják", nem kell érte semmit tenni, hogy dícsérjék, csak ki kell tenni, és kész. Mellesleg kis koruktól azt sulykolja beléjük a média, hogy a külső minden, ha jó a külsőd, mindent megkapsz... stb. Az agymosás pedig hat: a jó külsőt sokkal fontosabbnak tartják, mint pl. a jó tanulmányi eredményeket, annak ellenére, hogy utóbbi a jövőjük kulcsa... :(
2013. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"már területen" = más területen
2013. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én 13 vagyok,de egyetlen képem sincs a facebook-on,csak egy kép,amin ülök a járdán legörnyedve.Én is utálom az ilyeneket,mert ezek keltik fel másokba,hogy 12-13-14 éves lányok mekkora ri**ncok és feltűnési viszketegségük van..Miattuk tesznek mások előítéleteket az ilyen korú lányokra.


Amúgy csak azért csinálják,hogy mások figyeljenek rájuk,mert nem tudják elfogadni,hogy nem körülöttük forog a világ.

2013. aug. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert szexelni akarnak
2013. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!