Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen miért viselkednek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen miért viselkednek a kislányok úgy mintha már nagyok lennének és a szülőket ez miért hagyja hidegen?

Figyelt kérdés
szexelnek.mint a nagyok buliznak.... isznak cigiznek ami nem tartozik a nagysághoz de inkább a nagyok mint a kicsik...
2013. jún. 14. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hagynám 18/L :)
2013. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ezt látják a retek tv-ben, és anyuci meg apuci csak a pénzzel meg magával foglalkozik.
2013. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert mit tudnak tenni a szulok?? Enis ilyen voltam 13 evesen SAJNOS!!!! ( ha vissza mehetnek az idoben, maskep csinalnam a dolgaim) szoval nem vagyok ra buszke , de eppen hogy 14 lettem elvesztettem a szuzesegem.. 13 evesen keztem csavarogni , ejszakaba jarni, inni , cigizni .. es ha elegge kioltoztem meg a discoba is beengetek... anyuek mit tudtak tenni?? Persze amikorra lebuktam azaz honapokkal kesobb, anya elosszor a cigit vette eszre . Aputol kaptam egy ket pofont, anyutol a kiabalast.. nem nagyon erdekelt, folytattam.. amikor rajottek , hogy kiszokok , szobafogsakot kaptam.. erdekelet?? Nem mert suli utan nem mentem haza , aztan leszartam , hogy mennyire aggodnak es keresnek. Hazamentem valamikor a szokasos veszekedes , de masnap mi volt ? Ugyan az... amikor anyu megtudta , hogy nem vagyok szuz.. most mit tud tenni? Bevarja ?? Megvolt a szokasos pofon, veszekedes Orditozas. Erdekelt? Nem.. akkor sulibol logas es kocsmaba jaras.. amikor anyuek rajottek.. kocsmat hivtak , hogy en nagyon kiskoru vagyok es ha megegyszer beengednek oda barmikor akkor rendort hivnak ki. Kilettem tiltva a kocsmabol.. erdekelt??? NEM!! Kerestem egy masik kocsmat ..

Zartak be a szobaba.. ki masztam az ablakon.. vagy bevittem egy csavarhuzot es megoldottam.. mikor megszuletett a kisocsem (14 voltam) akkor mar anyueknak nagyon eleguk lett , semmi sem mukodott , semmi sem erdekelt. Plusz ott a kisbaba .. lesz#rtak hogy mit csinalok.. megbuktam 8.ban mert kb 2 honapot voltam bent osszesen.. hetedikben buktam felevkor aztan evvegen 2 tantargybol, de potvizsgaztam.. 14 evesen 21 eves baratom volt aki ugy tudta hogy 17 vagyok.. dugtam,ittam,cigiztem es buizni jartam mint egy 25 eves.. szulok sokszor tehetetlenek mint ahogy az enyemek voltak.. mit lehet tenni?? Remelni hogy majd megjon a gyereek esze. Nekem szerencsere megjott.. 18 vagyok, mara anyuek nagyon buuszkek ram. Es ez szamit..

Annyi a lenyeg, hogy ne a szuloket szidjatok.. barmit is tettem 13 evesen , soha nem lattam azt a szuleimtol.. ok probaltak normalis uutra terelni, szep szoval, turelemmel , vagy pofonokkal es. kiabalassal. Nem lehetett.. :/

2013. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én sem értem,de jó nyakon kéne vágni a gyereket is meg az annyát is meg apját is az ilyeneknek.
2013. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert egyrészt kamaszkorban vannak és lázadnak ezerrel én is ilyen voltam,nem nagyon lehet ez ellen mit tenni.A verés az nem megoldás ilyenkor,annál jobban csinálná.Másrészt pedig KÉRDEZŐ benne van a kérdésedben,hogy miért.Mert a kamaszkorban így is alig várják,hogy felnőjenek aztán még lekislányozod őket és ebből adódóan lesznek olyanok amilyenek.Mert én is megsértődnék a helyükben,hogy egy 7 éveshez viszonyítják őket.Ugyhogy kedves kérdező nézz utána az emberi élet szakaszainak,mert úgy látom nem vagy tisztában vele.
2013. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!