Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adna nekem valaki pár csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna nekem valaki pár csinos, szexi képet hogy rájöjjek hazdik-e a párom?

Figyelt kérdés

Az a szitu hogy egy hónappal ezelött feltörtem a párom facebookját. Amit láttam nem akartam elhinni.Csajoknak írogatott.Persze nyílván nem is ő írogatott hanem a haverja, meg amit ő írt csak vicc, semmi komoly.

Igazából nem tudom higyjek-e neki vagy sem.

Tudom gyerekesnek hangzik, de azt találtam ki hogy még várok egy kicsit és bejelölöm őt egy kamu faceról, elkezdek vele flörtölni.Ha vevő rá, akkor elhívom egy találkára.Így megtudnám hogy ha írogat is, akkor ha a talira nem akar eljönni, akkor tényleg csak unalom űzés, ha eljön, akkor bukta. A profil már meg van, csak épek kellenének, lopni nem szeretnék.

Még mielött jönnétek hogy hülye kis tinik vagyunk, azt azért elárulom, hogy azon már túl vagyunk.Családot alkotunk, gyermekünk is van.Tehát ez már nem az amolyan tini szórakozás, és hiszti roham. :(


2013. aug. 1. 12:22
 1/10 anonim válasza:
100%
beszarok :D
2013. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Húúha, ez necces.. de mi vitt rá arra h feltört a fb-jét? Akkor más gondok is voltak, vannak, nem?
2013. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

jó ötlet, és támogatom! csalld csapdába a pasidat! és a találkára meg te mész el, és hozzá b*szod a jeggyűrűt ha már van, ha nincs akkor emg csak anyit mondazs hogy hhhelllókaahhh itvagyok, engem vársz?! és várd a reakciókat!

hehehehheheh

csak támogatlak az ötletben.

van egy jócsaj ismerősöm aki nagyképű majom, az ő fészéről szedek el képet, és csinálhatzs kamut ha gondolod segítek! :D

2013. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
ti is aztán nagyon komoly, érett gondolkodású szülők lehettek, gratulálok!
2013. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
NEM JÓÓÓÓ!! Lebuksz hogy nincsenek ismerőseid, és hogy napokkal előtte hoztad létre a profilodat!
2013. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ami rá vitt hogy feltörjem:

A szomszédba lakik a falu örömlánya.Elég régóta ismerjük, jár is át hozzánk.Nem igazán szívlelem, de a gyerekeink egyidősek ezért a kapcsolat tartás.Attól meg rosszúl vagyok ha a párom közelében van.Egy reggel így jött át:

"Gyere Tomi, menjünk a boltba.Jaj felkeltettél a face-el."

Persze a párom nem ment vele.

De alapból idegesített hogy miért a páromat hívja boltba, mert én ha egy pár két tagjához oda megyek, a nőt fogom magammal hívni, még akkor is ha a pasit ismerem régebb óta.

Szóval kíváncsi voltam hogy ugyan az én párom mivel keltette fel a csajt, és hogy honnan jött az ötlet hogy ketten menjenek boltba.


Utolsó, írok privit, köszönöm.

2013. aug. 1. 12:46
 7/10 A kérdező kommentje:

szóval a 3ra gondoltam.

Érett vagy nem érett a gondolkodás, nem tudom.Az biztos, hogy szeretnék hinni a páromnak, de nem vagyok benne biztos.

Ő bármi van, persze hogy tagadja.Ez az egy lehetőségem van megtudni az igazat, mert egyrészt megint nem tudom a jelszavát, másrészt ha tudnám is és találnék újjabb leveleket, ugyan úgy kimagyarázza.


Lebukás, nem véletlenül csináltam meg 3 hete a profilt, már egy pár ismerősöm is van.Szerencsére sok olyan ember van aki bárkinek vissza igazol mert jól mutat a több száz ismerős.A jelöléssel meg még pár hetet várok.

2013. aug. 1. 12:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én meg ha a pasit ismerem régebb óta, akkor nem a nőtaggal fogok beszélgetni többet.. de itt nyilván másról van szó.
2013. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:
Ez nagyon gyerekes de gondolom ti is azok vagytok még.
2013. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na akkor ha már megkaptam hogy gyerekes, meg éretlen gondolkodású, akkor lehet tippeket adni.Minden tanácsot szívesen fogadok.

Mert azt szeretném meg tudni hogy valóban kikacsintgat vagy csak szórakozik.Mert ha tényleg csak szórakozik, akkor nincs semmi baj.Ha kikacsintgat akkor már inkább.Nem akarom az elkövetkezendő 40 évemet kétségek közt élni.

Viszont alaptalan vádaskodás, meg féltékenységi hisztik miatt sem akarom elveszíteni a páromat.

Szóval ha van jobb ötletetek hogy mivel nyugtathatom meg saját magam ez ügyben akkor várom szeretettel.

2013. aug. 1. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!