Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban félre kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban félre kéne tennem magam és lejjebb adni az elvárásokból?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy senki nem passzol hozzám, csak az tetszik, akit én választanék és ez is ritka, hiába próbálkozik nálam ez+az még, ha jól is néz ki, az már alapból nem szimpatikus, ha nem én dönthetek, nem én kezdeményezhetek. az a jó, ha az adott fiú/férfi elérhetetlen vagy negatív véleménnyel van rólam kicsit és ezt megfordíthatom, vagy ha látom, hogy elcsavarhatom a fejét, de ez is csak akkor ha erős késztetést érzek iránta, hogy ő kell, mint egy vadász és a prédája, viszont ezzel a gondolkodással nem megyek sokra, lehet ezen valahogy változtatni, úgy, hogy olyat találjak, aki megmozgatja a fantáziám?
2013. aug. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nyilván azért csinálod ezt, mert ezt élvezed, ezt szereted. Most ha ez neked nem jó akkor változtatsz rajta, minden a te kezedben van.
2013. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akárhogy olvasom, nem elvárásokat látok a sorokban, hanem a "taktikádat". Lehet, ezt kéne elfelejteni, illetve eldönteni, hogy mit akarsz és miért a másiktól :)
2013. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már eleve nincs jó véleményem rólad...
2013. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is így van, ha oda van értem nem èrzem kihívâsnak, de ha van egy sràc aki annyira nem èrdeklődik iràntam azt meg kell szereznem.
2013. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hat mar bocs, de ez elegge rihe-rongy gondolkodas...
2013. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

miért rihe-rongy gondolkodás? pont, hogy nem állok le úton-útfélével, ha valaki nem tetszik azt megmondom, nem hülyítem stb. ;


tényleg inkább taktika lehet nem elvárás, és a kihívást keresem, de kevés emberbe látom meg a kihívást - és a legtöbb srác úgy van vele, hogy inkább ő akar irányítani, vadászni - de én nem akarom átadni ezt, lehet túl büszke vagyok vagy ilyesmi

2013. aug. 1. 16:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Haha én szeretem az ilyen lányokat, nem egyet ismerek aki ilyen és azt hiszi megkaphat bárkit, persze mi csak röhögünk rajtuk mert ugye csak addig érdekes nekik valaki míg be nem törte. De mivel hamar fel lehet ismerni pont, hogy jól lehet őket szívatni mert miért kéne nekem pont egy ilyen? :)
2013. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!