Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráti csók vagy mi volt ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti csók vagy mi volt ez? :S mmitt jelenthetett? többi lejjebb

Figyelt kérdés

Van egy fiu haverom és általában mindig baromkodni szoktunk egymással ugy csinálunk néha azt hiszik ránk járunk de nem én néha többet érzek de ezzel nem akarom elrontani a barátságunkat és még volt olyan hogy télen elvitt motorozni és megcsokolt átölelt szorosan és megcsokolt 2szer is és a homlokomat is aztán vissza vitt a többi barátnömhöz ..de még mai napig nem tudom mi vot ez töle miért csinálta ezt azota mind a kettönknek volt már kapcsolata neki is volt azota csaja nekem meg pasim egy idösek vagyunk 17 évesek ..sajnos már nem annyira vagyunk most jelenleg jóba mert nem nagyon jár ki hozzám nem találkozgattunk mostanába.ha tudtok segitsetek légyszi :)

Egy kétségbe esett lány 17 éves :/



2013. jún. 5. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem tanulj meg írni.
2013. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én már írni sem merek, mert rámaggatják, hogy offolok, meg arrogáns vagyok. De, ha rám hallgatsz jöjjetek össze és legyetek boldogok életetek végéid, de az anált soha ne engedd neki, mert Kriston Andrea szerint kitágul a fekened és mindig kakis lesz a bugyid.. Ezt már itt tanultam) :)
2013. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
siettem :S azért irtam kicsit értelmetlenül a lényeg ugyis ott van
2013. jún. 5. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"siettem :S azért irtam kicsit értelmetlenül a lényeg ugyis ott van"

A k&rv* any&dat azt!

Ha írásban is ilyen g&ci igénytelen vagy, valószínűleg az életben is, ezért nem is történt több annál a csóknál, mert a bele kifordult tőled!

Légyszíves akkor ezentúl ékezeteket, magánhangzókat és szóközöket se használj, mert minek, az ember úgyis mindig siet, a lényeg meg úgyis ott van...

2013. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem értem mi ezen a nem érthető... ha meg nem tudod elolvasni akkor tanúlj meg olvasni...
2013. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!