Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindenki csak megfektetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés
Nem értem. 17 vagyok és nem öltözködöm kihívóan, sőt a magassarkút hírből sem ismerem, a ruhatáram nagyrészt farmerből és pólókból áll. Mellem sincs sok (75B) és nem játszom az agyam, nem kelletem magam. Mégis azt vettem észre, hogy a fiúk csak úgy közelednek felém, hogy "kavarjanak" velem, meg megfektessenek. Soha senki nem keresett még egy este után, amit velem töltött. Két számomra szimpatikus fiúról hallottam, hogy csak azért voltak kedvesek velem, hogy felmenjek hozzájuk. Miért van ez? Olyan fura.. Nem értem.
2013. ápr. 22. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még azért vannak normális férfiak is. A legtöbb ma már csak fektetni akarja a legtöbb nőt sajnos. 20/F
2013. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem jó neked az egy éjszaka, akkor várj egy kicsit tovább az ágyba menetellel
2013. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem alakult ki nálam ennek ellenére sem ilyen férfi gyűlölet, de azért néha rohadtul idegesít, hogy más lányok kézen fogva mászkálnak a barátjukkal, meg csókolóznak, stb. Velem meg mindenki csak egy éjszakát tud elképzelni.

Második: Nem erről van szó. Idő után nyilván mennék több éjszakára is, de mindezek előtt kellene egy kis érdeklődés.. Nem csak a testem iránt.

2013. ápr. 22. 20:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Hidd el, engem is zavar, hogy látom a nőket a barátjukkal, én meg levegőnek vagyok nézve.
2013. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt az egészet... Miért?

Meg ha kapcsolatban lennének velem több estén is "megkaphatnának" nem csak egy részeg estén. Nem érné meg jobban?

2013. ápr. 22. 20:52
 6/14 anonim válasza:
Ezt már én is sok esetben észre vettem. Főleg 15-18 éves korosztálynál, természetesen vannak kivételek.
2013. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire csak erre mennek..
2013. ápr. 22. 20:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Én meg fektetni sem, olcsó hímringyók akik csak a vaníliás rúdjuk után mennek, szerelem nélkül sem párkapcsolatnak nincs értelme, sem másnak, bár vannak akiknek nagy igénye van valakire, de én szerelem nélkül nem látnám értelmét, csak azért mert hogy legyen valakim, sok más dologgal letudja magát foglalni az ember......
2013. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyetértek. Viszont a két fiú között is ott volt egy, aki nekem tényleg nagyon tetszett és el tudtam volna képzelni vele egy kapcsolatot.. Fel is csillant a szemem, hogy ilyen jól elbeszélgettünk. Erre másnap megtudtam, hogy csak a farka után ment.. Eléggé lehangoló hír.. :/
2013. ápr. 22. 21:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem részeg estén kellene ismerkedni, és akkor nem lenne ilyen gond.
2013. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!