Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ránézésre meg lehet állpítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránézésre meg lehet állpítani, hogy egy férfinak kicsi a szerszáma? Vagy lehet erre következtetni?

Figyelt kérdés
Az ilyen 10cm alattira gondolok, csak mert barátnőm mesélte, hogy összeakadt egy ilyen sráccal, és nem érzett semmit és alig bírta visszatartani a nevetését, mert nevetségesen kicsi volt. Szóval a kellemetlen helyzet elkerülése miatt szeretném ezt tudni.
2013. aug. 1. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ránézel látod, hogy kicsi-e vagy nem. Nem értem a kérdést.
2013. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet ránézésre megmondani.
2013. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ránézésre? Igen, ha már ránéztél a szerszámára, meg tudod mondani mekkora. Másból nem igazán...
2013. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Ránézésre nem olyan könnyű, cska ha teljesen merem állapotban van. Ugyanis ha mondjuk "vérpénisze" van az illetőnek, lehet, hogy 4-5 cm (vagy annyi se) "alapállapotban" a cerkája, de ha merev, akkor meg simán lehet 15-16+ is.


Egyébként meg akkora, amekkora, nem igen tudsz rajta változtatni. Vagy elfogadod, vagy nem...

2013. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

[link]

2013. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most úgy gondoltam, hogy még ruhába van és ismerkedős fázisba, szóval a viselkedése alapján, vagy valami más
2013. aug. 1. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én cerkám ernyedten csak 6cm, a fiúk mindig cikiztik, hogy nekem milyen kicsi a suliban, mereven viszont 18-19cm lesz és elég vastag is. A lányok mindig meglepődnek, amikor látják a változást:D Ha mondjuk húspéniszem lenne, hát nem is tudom hogy férne el a gatyámban, de elég kellemetlen lenne egész nap igazgatni az biztos.
2013. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki vagy de irtózatosan unom, hogy a pasik centijével nyomulsz.Lehet valakink nagy és nem tudkezdeni semmit vele-csak beteszi/kiveszi-mert ilyen a "kúltúra", és lehet valakinek az átlagnál kissebb, de szexuális intelligenciája és szájjal-kézzel akárhogy olyan élményekben tudja az adott nőt vinni, amikről csak álmodnak.


Látod? ezért nem számít a centi.

2013. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos ismered a mondast: nagy orr, nagy penisz, nagy elvezet.


Amugy a mutyurivel is lehet jatszani :)


Ha meg annyira a nagyra vagysz, menj ki egy kikotobe es ulj ra egy kiko-tuskora :D

2013. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyere bejbeee! Megnezheted a lompost :)
2013. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!