Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi és formátlan (tölcsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi és formátlan (tölcsér alakú) a mellem. Lehet ezellen tenni? 14/l

Figyelt kérdés
Persze, mondják h még fog nőni, hát remélem, mert a méretével (A) nincsen bajom (az még valószínű, h javulni fog) , mert a push up nélküli melltertó is szép alakot csinál neki, csak mágotól olyan csőrös vagy mi. Elég csúnya. Ha mondjuk fázom vagy ilyesmi szép telt lesz, de am nem. :S nekem ez elég kínos kérdés. Lehet ez ellen tenni/ezen javítani? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! A trollok légyszi kíméljenek! Köszi
2013. júl. 30. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikai műtét.
2013. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Kérj bele 2 gombóc pisztáciát! Meglásd, a nagy melegben jól fog esni...
2013. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hmm...esetleg a kézrátétel segít :D
2013. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
hát nekem fiú létemre kondizás mellett is egy kicsikét (szinte már semennyire) de hegyes a vége és ha mondjuk megcirókázod a bőröd libabőrös lesz vagy épp a hideg miatt akkor tényleg kikerekedik meg eltűnik a hegyesség és ez genetika is valamely szinten nem nagyon tudsz ellene tenni vagy változni fog vagy nem az edzést nem ajánlom mert csak leedzed a melled
2013. júl. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az értelmes vászokat kösz-.-

Hát pedig edzek:/ nem dúrván de ahhoz h a jó alakom megmaradjon tenni kell:S

Genetika... Az egész családban senkinek nincs és nem is volt ilyen mell:/ és nem fogadtak örökbe!!xD

2013. júl. 30. 01:13
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
az nem tölcsér hanem rakétacsöcs :D
2013. júl. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
így nehezen képzelem el, de ami biztos, hogy a következő években fog változni az alakja, és a nagysága. :-)
2013. júl. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Haha...kösz-.-

Neked köszi, ez bíztató:)

2013. júl. 30. 01:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Úristen.. Olyan jó volt elolvasni ezt a kérdést..mert nekem is pont ilyen bajom volt régen. Most 16 vagyok és a barátom teljesen meg van velük elégedve.. Én mondjuk gombáknak hívtam őket.. de idővel elmúlt ez a tölcsérség/gombáság..Írhatsz priviben ha vannak kérdéseid szívesen segítek ha tudok.:)
2013. júl. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj, 14 éves vagy, egy fejletlen kis nőkezdemény, jó hogy nincsenek nagy kerek melleid, mert még nem vagy "kész". 2-3 év múlva esetleg.
2013. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!