Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki az én nevemet használja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki az én nevemet használja, az én képemet tette fel facebook profilképnek, és most a párom nem hiszi el, hogy nem én vagyok az. Szerinte megcsalom, és ahhoz kell. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha jelentem az illetőt, akkor mi történik? Van ott oldalt fent egy kis fogaskerék, ha az alatt választom a zárolást, akkor letiltják az illetőt? És ő tudni fogja, hogy ki jelentett be? Segítsetek áll a bál itthon. Kérem, ne bántson senki, nem kioktatásra van szükségem. köszi

2013. aug. 1. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szimplán jelentheted a személyt. fogaskerék, jelentés, fiók jelentése, indokold meg h személyiséglopás
2013. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és akkor kivizsgálásig tudja folytatni? vagy rögtön zárolják?
2013. aug. 1. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Rögtön biztos nem zárolják, hiszen így mindenkivel ki lehetne tolni.

Megkérik, hogy igazolja a személyazonosságát, addig nem fog tudni belépni a fiókba.

2013. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, az exem a hátam mögött csalt több évig is, és a luvnyája csinálta ugyanezt velem, még a telefonszámom is feltette. Egyszer csak csörgött a telefonom és Miskolcról hívott egy faszi, hogy akkor randi, vagy mi? És még az exnek állt feljebb, hogy mit képzelek, hogy szóba állok a faszival? Hát tudtam én, hogy ilyen hívásom lesz? Na, szóval van ilyen is.
2013. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minimum 25 embernek kell jelentenie és akkor törlik..vagy ilyesmi! De minek teszel fel mindenféle képet,ráadásul megelőzhetted volna úgy h beállítod h kik lássák a képeid stb
2013. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy ha az ember feltölt egy képet magáról főleg ha mindenki láthatja akkor esetleg valaki "ellopja". Végül is közösségi oldal és amennyi debil gyerek él a világon....
2013. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anno a férjem exnője csinálta ezt bosszúból,de az iwiwen.

Ellopott képet a férjemről, feltette, regizett a nevében,ég a tel.számát is feltette.nagy pofátlanul bejelölt ismerősnek...:(Nem volt százas.

Többször írtam az iwiwnwk, mivel törölték a reget, de a nőt nem tiltották le emiatt,ő még mindig fentvan.Én már rég kiléptem onnan.

Vannak ilyen elmebetegek.

Tudod,ki az illető?

Mindenképp jelentsd!

2013. aug. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!