Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság levágni valakit egy közös képről és beállítani facebook profilképnek?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha barátotok, barátnőtök csinálná? Vagy egy haver, nem tiszteletlenség ez a másikkal szemben?
2013. máj. 26. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, az
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esne ://
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak védi a személyiségi jogaidat.
2013. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
majd elmúlik
2013. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vágtam már így szét képet. És hogy miért? Mert ez a profilképem, én nekem kell rajta lenni. A barátnőm, aki az eredeti fotón is rajta volt, kicsit sem haragudott meg érte. Bár, nem is jött szóba sem ez a dolog, mert sem a profilkép, sem a face, sem a lájkolások nem annyira nagy volumenű dolgok, hogy sértődésre adjanak okot.
2013. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ráverném az arcára
2013. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös: szerintem sértő. nem arról van szó, hogy közös képet kell kitenni, tényleg neked kell rajta lenni a profilképeden, de egyszerűen bunkóság levágni bárkit is egy eredeti képről, legyen az barátnő, barát, családtag... de úgy látom nem csak én gondolom így
2013. máj. 26. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most miért ekkora világvége, hogy átszerkeszti? valószínűleg azért ezt a képet vágta meg, mert ezen nézett ki jól (Ő), és magáról akart kirakni egy normális képet.
2013. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, velem is megesett már, úgy is, hogy én vágtam le, úgy is, hogy engem vágtak le. Nem nagy ügy. Mondjuk én nem is ott élem az életem.

21l

2013. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem múltkor levágtak egy képről, engem nem zavart nagyon, de akik látták az eredeti képet, egy csomóan kommentelték h engem levágtak:))
2013. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!