Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk túlzás így menni talira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk túlzás így menni talira?

Figyelt kérdés

sziasztok ! Ha minden igaz hamarosan találkozok egy sráccal netről, már többször is találkoztam így.

Mostanában keresem magam, hogy milyen legyen, az "egyéniségem", a stílusom. Eddig mindegyik talira úgy mentem, hogy próbáltam elegánsabb lenni,szorosan felfogott haj, kevés smink, visszafogottabban menni, de semmi sem jött össze nekem és legfőképp mert az illető nem volt szimpi..és érzem hogy lehet hogy megint feleslegesen találkozom valakivel, de túlzás lenne úgy menni, hogy

rövid farmerral, egy toppal, sport cipőben, kiengedett hajjal ( szőke a hajam, világos a bőröm, barna a szemöldököm (eredetileg nem barna a hajam meg a szemöldököm), és ilyesmi sminkű szemmel,mert mostanság így sminkelem magam:


[link]


a felső vonal 2× vékonyabb, és alul jobban kihúzva, és kicsit felül cicásabbra húzott?


túlzás, nagyon természetellenes, vagy ha ilyen a stílusom már nem jöhetek be a fiúknak ha szinte mindig így sminkelem magam? kék szemem van

17L (a fiú is velem egykorú)


2013. aug. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem jó. Bár én elsőre lightosabbat tennék, vagy ha elsőre ilyen, akkor fokozatosan csökkenteném, ha valami miatt (pl strandon randizunk) akkor nehogy az legyen, hogy smink nélkül nem ismer meg :DD

20

2013. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha attól függ annak a fiúnak,hogy milyen sminked akkor nem éri meg .
2013. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tudom de úgy szeretnék menni, hogy úgy menjek végre , ahogy szeretnék.. és ha sor kerülne még talira nyilván lenne olyan is amikor nem sminkelem így ki magam, ha meg smink nélkül nem szeret akk annyi a dolognak.. nem?

meg pont ez az mindig azért mentem visszafogottabban mert mindig úgy gondoltam h a fiúknak az nem jön be a természetesség, első talin ismerjen meg természetesen.. hiába mentem így nem lett 2. tali

2013. aug. 1. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
manapság a kislányok 80%-a azt hiszi, hogy jól áll neki ez a kihúzott szem, aztán közbe csak pincéből szabadult múmiának néznek ki vele. szerintem ezt ne erőltesd, inkább kis pirosító, spirál, kis szájfény
2013. aug. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túlzás, a túl sok sminket én sem szeretem, a "természetességről" meg az a véleményem, hogy szinte mindegyik lány\nő sminkeli magát, aki egyáltalán nem, az általában nem ad a külsejére. Az pedig tré, nem várom el senkitől, nem is vártam el soha, hogy órákig bíbelődjön magával, szeme-szája-körme ki legyen festve, haja kivasalva, etc, de egy randi arról szól, hogy szeretnénk bevágódni a másiknál, megismerni egy alkalom alatt úgysem fogod\fog, ezért fontos, hogy a lehető legjobban nézz ki(ha a 20kg smink áll jól, akkor úgy, ha a csöppnyi alapozó, akkor meg úgy), legalábbis én így gondolom.
2013. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!